Wpis z mikrobloga

Dzisiaj nadszedł ten dzień. Dzień, w którym po 3 miesiącach od uzyskania inżyniera i sporej wegetacji biorę się ostro za siebie.
Oto bowiem zaczynam naukę programowania, marketingu i kontynuację mojego hobby przy tworzeniu muzyki :) W dni wolne od pracy przeznaczę na to odpowiednio 4, 2 i 3 godziny, a w dni pracujące 8-9 godzin programowania.
Koniec tego lamentowania, że skończyłem gównokierunek i mam problem ze znalezieniem lepszej pracy, a w obecnej zarobie tyle, żeby sobie po prostu istnieć.
Mam nadzieję, że szybko się nie zniechęcę, bo wiem, że dużo na siebie wziąłem i chyba za wiele od siebie wymagam, ale muszę spróbować.
Trzymajcie kciuki! :)

#programowanie #praca #nauka
  • 10
@labs92: Niestety wiem, boję się trochę tego. Na dzień dzisiejszy nie oczekuję niczego, chciałem się tym tylko podzielić. Jeśli programowanie będzie sprawiać mi gigantyczne problemy, no to nie będzie wyjścia innego niż odpuścić. Z muzyką jest trochę inaczej, bo już się tym trochę zajmuję, więc do tego się nie zrażę :) Ale od gdybania nie dowiem się, czy mam czego tam szukać :)