Wpis z mikrobloga

#lifehack i #protip na dziś

Nie lubisz jak #sebix czy inna #patologiazewsi #patologiazmiasta przesiaduje ci od rana pod oknem i popija żuberki czy co tam innego akurat w promocji u Janusza w sklepie? Chcesz się ich pozbyć, a jednocześnie nie być konfidentem jak @Gruszka1992?

Nic prostszego, wystarczy im puścić prawdziwą muzykę.

Dzisiaj wystarczyła Metallica - Master Of Puppets i już się prawilniaki straciły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzyka #metallica #metal #heavymetal #thrashmetal #klasykmuzyczny #gruszkacontent #gruszkabagietstory #heheszki
Lookazz - #lifehack i #protip na dziś 

Nie lubisz jak #sebix czy inna #patologiaze...
  • 9
@Lookazz: można też wziąć ich z zaskoczenia i kulturalnie poprosić żeby poszli gdzieś indziej.
Jest spora szansa że będą tak skonfundowani tak nietypowym zachowaniem że po prostu posluchają prośby i sobie pójdą.
@dlugi_: akurat nie piszę o sobie, bo ja ogólnie mam dobre stosunki z patologią tutejszą, ale to głównie przez to, że kiedyś jak któryś dawno temu miał do mnie pretensje, to nie pozostałem bierny ;)

Taki emeryt, jakby im uwagę zwrócił, to pewnie lusterka #!$%@? w aucie, przez co często wiosną i latem piją nocami pod blokami i nikt nic nie robi.

Kiedyś pamiętam, że sąsiad zgłosił donos na nich, że