Wpis z mikrobloga

@Member:

Może wyjdę na mizogoniste szowiniste czy może jeszcze kogoś ale... Ślub w tym wieku. To jest #!$%@? dramat. Typowy przykład co presja rodziny i społeczna może zrobić z osobami bez własnego zdania. Czasem jeszcze dochodzi strach przed byciem samotnym wiec ślub to swoiste zabezpieczenie. Tak wiem... zaraz powiesz że się kochacie a ślub mimo waszego wieku jest oznaką dojrzałości :-D jak mniemam to twoja pierwsza dziewczyna bo tak to przeważnie
@etkath:
@FirstWorldProblems: nawet nie wiecie jak bardzo się mylicie. Nie jest to moja pierwsza dziewczyna, ani druga, ani czwarta nawet. Nikt mnie nie naciskal. Cała moja rodzina była wręcz zaskoczona, narzeczona również. To że biorę ślub jest właśnie oznaką że mam swoje zdanie i nie słucham takich stulejek jak wy dwaj. A o pieniądze się nie martwimy bo ich zwyczajnie nie mamy, więc zaczniemy rozwój od nowa, tyle że razem.
@Member: I właśnie o to chodzi, nie masz pojęcia, jak będziecie oboje wyglądać jak już trochę tych pieniędzy nabędziecie. A tak żartem: nie mówisz przypadkiem o 500+? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to jest jedna z wielu, wielu kwestii do rozważenia.

Problem widzisz w tym, że w wieku 24 lat jesteś jeszcze człowiekiem kompletnie niedojrzałym, na poważnie wkraczającym dopiero, zanurzającym paluszki u stópki, w prawdziwe dorosłe życie.
@Member: Powodzenia Mireczku! Ja ożeniłem się w wieku 21 lat i polecam ten styl życia ( ͡ ͜ʖ ͡) Ledwo się obejrzysz, a już będzie rocznica. Niektóre komentarze z bólem dupy są tak strasznie żenujące... Szkoda mi nawet trochę tych wiecznych dzieci, dla których związek dłuższy niż jeden raz po imprezie jest nie do ogarnięcia i wynika z presji otoczenia.
@crystaldragon: jak widzę takie podejście jak twoje to aż żal. Potem tacy jak ty płaczecie na mirko, że lasek nie macie, bo oszukujo przecież tylko te różowe, suki podłe tylko czają się na hajs. Jak do intercyzy nic nie mam, wszystko zależy od ustaleń ludzi tak takie podejście jest mega żałosne. :) Nie rozumiem dlaczego pod wpisem OPa, który chwali się szczęściem musiałeś obrazić jego laskę. Współczuję ci.