Wpis z mikrobloga

Jak na kilka godzin pracy nawet nie narzekam na ~500 zł

Nie pale w aucie i nie mam wąsów.
A i piszę do was z nowego ajfona 6s kochani.
  • Odpowiedz
@leeshay: No tak Ajfon wyznacznik bogactwa, ehh... Już kilka razy mówiłem ale powtórzę jeszcze raz: niechęć do korzystania z korporacyjnych / słupowych przewozów nie jest spowodowana cenami. Ceny mają trzeciorzędne znaczenie. Liczy się fakt, że z taksówkami w ośmiu przypadkach na dziesięć jest coś nie tak. Albo nie ma terminala, albo kierowca będzie kręcił nosem na wydawanie reszty, albo zostanie urządzona wycieczka krajoznawcza, albo w aucie śmierdzi, albo kierowca sobie
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: a ja odpowiem inaczej, dlaczego tez mam klientów i zarabiam. Wiem ze dla wykopków wszystko jest czarno-białe i nie ma nic po środku. Otóż mam auto z rocznika 2015, choć wyjechało z salonu jakiś miesiąc temu, mam terminal do kart, nigdy nie odwoziłem nikogo okrężna drogą i jak już kiedyś pisałem na mirko, nawet jak bym jechał najkrótsza trasą (to mój obowiązek) to #!$%@? klient może zawsze napisać jakieś
  • Odpowiedz
@leeshay: fajnie. z tym że wasze środowisko przez usilne działania w tym takie jak dziś zapracowało sobie na taką a nie inną opinię. Ona nie wzięła się z znikąd. W zasadzie każdy, nawet jeśli z taksówek korzysta okazjonalnie, spotkał się z taką sytuacją przynajmniej raz. Jeśli zatem Ty i Twoi koledzy nie chcecie być traktowani jak janusze to #!$%@? po prostu nimi nie bądźcie!
Aha i piszę to z miesięcznego
  • Odpowiedz
@gali20: Trochę Cię ponosi. Czepiasz się anonimowej osoby, bo wykonuje zawód taksówkarza? I jeszcze śmiesz imputować niedojrzałość pytając prześmiewczo o wiek?
  • Odpowiedz