Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: Większość angielskich strimerów którzy mają bardzo dużo widzów ustawia takie coś. Nie dla $$, ale w głównej mierze dla spokoju, bo byle debile których konkretny stream nie interesuję mogą spamić i trollować.
No ale polaczki będą mieli bul dupki bo muszą pinionszki wydać, a nie można spiracić
  • Odpowiedz
@Qwertyzxcv: "polaczki mają ból dupy" haha xD. czyli za fakt, że chce się coś napisać od czasu do czasu jak oglądam mecz cs'a to mam za to płacić? i co miałbym w ogóle piracić? czat? xD. po prostu myślałem, że subskrybent dostaje jakieś tam dodatkowe emotki, jest brany pod uwagę przy rozdawaniu prezentów, ale nie sądziłem, że nawet jak się nie zapłaci to napisać nic nie można
  • Odpowiedz
czyli za fakt, że chce się coś napisać od czasu do czasu jak oglądam mecz cs'a to mam za to płacić?


@yahoomlody: vac, gg, bot? chat twitcha wyłącza się na starcie i włącza full screena.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: wejdź sobie na streama gdzie jest 20k ludzi i jest wyłączony sub mode, a potem spróbuj coś napisać tak żeby nie zniknęło w ciągu 2 sekund, wtedy zrozumiesz i ładnie tutaj przeprosisz za swoją głupote
  • Odpowiedz
@Qwertyzxcv: ja tam bólu dupy nie mam, po prostu dla mnie jest szczytem debilizmu placenie 20zł za mozliwosc pisania na czacie xd jakos wytrzymam bez tego przywileju niesamowitego ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie ze ogladam te streamy wtedy jedynie jak sa streamowane turnieje.
No chyba ze sie siedzi u takiego typa caly czas jak tylko streamuje i chce sie nalezec do "rodzinki" xd Wówczas trzeba się
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Nie jest to głupie. Ty wiesz jak by wyglądał taki chat gdy 40k osob cos napisze ( ͡º ͜ʖ͡º). A tak to przynajmniej masz szanse troche z nim pogadac (chociaz i tak na chacie jest z 2k osob wiec tez latwo nie jest)
  • Odpowiedz
@McSayerPL: @McSayerPL: Ale ogólnie to funkcja subskrypcji jest takim wspomaganiem streamera(czy tam wyrazem wdzięczności za zapewnioną rozrywkę w oglądaniu go) zwykle i raczej ludzie nie wykupują jej tylko dla możliwości pisania gdy jest włączony chat dla subskrybentów(no dobra niektórzy wykupują ją za możliwość używania emotek, ale to raczej mniejszość ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz