Wpis z mikrobloga

@Tapirro: I ta Indianka w drewnianej chacie pośrodku niczego skasowała cie jak 5 gwiazdkowy hotel w centrum warszawy? Czy zapłaciłeś wcześniej przelewem przed wycieczką pośrednikowi i jej wysłali 1.75$ z tego?

Opowiedz jak przebiegało dostanie się tam organizacyjnie! Pls! To ciekawe.
  • Odpowiedz
@Islanderx: Chyba nie myślisz, że indianie w 2016 nadal mieszkają w hoganach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miasteczko jest ze 20mil dalej. Płacisz uczciwą kwotę za lokalizację, obiekt i powszechną niedostępność. Nie interesuje mnie ile bierze pośrednik, ale z tego co pamiętam około 15$ (minus prowizja paypala itp). Do chatki można dojechać autem, najlepiej 4x4.
  • Odpowiedz
@Zydoslaw: @Islanderx: A czemu nie miala go skasowac na jakies 150$? Zwykly przydrozny motel w USA z widokiem na parking dla TIRow to jakies 40-50$. Tutaj sprzedali @Tapirro widok i "authentic experience". Jak chcial i go stac to czemu nie? Przynajmniej bedzie mial co opowiadac i na co wyrywac loszki do konca zycia ;)
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco: A wiesz to zależy, jak kiedyś przejeżdzałem na wakacjach przez francję były takie bańki przeźroczyste z tworzywa sztucznego w których można spędzić noc i że widzi się gwiazdy, jak sie dowiedziałem że muszę dać ponad 1000 zł żeby się tak przespać to już chyba tak nie cieszy, po prostu cebula motzo, więc przespaliśmy się po gołym niebem bez tej bańki na karimatach na dziko i był super klimat. Ale
  • Odpowiedz
135€ za noc


@Tapirro: No spoko, ale nie p-----l, że coś musiałeś ugadywać z indianką, bo z oryginalnego postu wynikało, jakbyś po tygodniach tułaczki po pustyni znalazł chatkę pocahontas i wybłagał u niej nocleg w zamian za zapalniczkę.
  • Odpowiedz