Wpis z mikrobloga

  • 105
Taka sytuacja. Z ciężarną małżonką (7 miesiąc), pojechaliśmy do krakowskiej IKEA. Na parkingu dużo miejsca ale akurat te blisko wejścia oznaczone na niebiesko dla rodzin z dziećmi zajęte więc spox jedziemy dalej. Zakupy. Powrót. Wracajac do auta, myżonka spostrzegla parkowanie srebrnego BMW (na stołecznych blachach) , sedan z którego z gromkimi śmieciami wysypaly się 2 podstarzale blond dziunie i 2 miłośników bawarskiej motoryzacji. Mój różowy niestety nie zlal tematu i zwrócił im uwagę, że to miejsce dla rodzin z dziećmi, tylko tyle, nie wydając się w dyskusję, poszliśmy dalej... Ale jak usłyszałem, że młodszy (ok 35lvl kretyn) coś tam od #!$%@? wrzuca w stronę myżonki to zagptowalem i coś mu o kulturze rzuciłem. Podbija do mnie o się chce lac z pytaniem czy mam jakiś problem, tłumacze mu ze nie mam z nim tylko że sposobem w jaki zaparkowal, że jest cham i burak, że na w kulturalny sposób zwrócona uwagę obraża mi kobiete. Ten drugi starszy sebix go odciagnal ale mimo, że bym ten pojedynek przegrał to... Jeeezzu... Chociaż raz zaatakować takiego tepego typa. Wiem, że przez to byłbym taki sam jak on, bez mózgi...chyba tylko to mnie powstrzymało.
Kiedys chciałem kupić sobie BMW ale niestety to marka skarzona opiniami w 100% zgodnymi z prawdą.
#!$%@? ich.
#krakow #oswiadczenie#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #bmw #sebix #burak
  • 52
  • Odpowiedz
@Gooma: jak nie umiesz dac komus w ryj "zeby nie znizac.sie do jego poziomu" to nawet mi cie nie zal. Zone trzeba bylo zamknac w aucie i isc sie #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gooma: powinienes podjesc i mu #!$%@? z bani na wejsciu. Z takimi typami nie ma co gadac. Oni są mocni w gebie. Nigdy zadnego "prosze pana obrazil mi pan zone" , masz przejac inicjatywę az takiemu leszczowi faja zmięknie.
  • Odpowiedz
@Gooma: Ehh trafiłeś na najgorszy sort... Ja do małych nie należę i temperuję tego typu ludzi dosyć szybko ale czuje się przy tym jak bym walczył z wiatrakami. Nie wytępi się tego, no chyba, że śrutem
  • Odpowiedz
Macie #boldupy o BMW, a prawda jest taka, że jakieś 90% kierowców Serii 3 to bezmózgie, łyse sebixy bez znajomości kodeksu ruchu drogowego.
  • Odpowiedz
@Gooma: zgadzam sie. obserwuje to praktycznie podczas kazdej wizyty w markecie, czy jakims wiekszym parkingu. kierowcy BMW staja jak popdanie, gdzie popdanie. Nie biora pod uwagi czy tam moze stac, w zyciu nie pomysleliby, ze kreski na ziemi nie sa malowane do ozdoby... i tak samo zachowanie na drodze. chamstwo, wpychanie sie, powodowanie niebezpiecznych sytuacji. i dotyczy to zarowno pelnoletnich ezgemplarzy, ktorymi jezdzi gownazeria, jak i najnowsze modele prezesow i
  • Odpowiedz