Wpis z mikrobloga

  • 105
Taka sytuacja. Z ciężarną małżonką (7 miesiąc), pojechaliśmy do krakowskiej IKEA. Na parkingu dużo miejsca ale akurat te blisko wejścia oznaczone na niebiesko dla rodzin z dziećmi zajęte więc spox jedziemy dalej. Zakupy. Powrót. Wracajac do auta, myżonka spostrzegla parkowanie srebrnego BMW (na stołecznych blachach) , sedan z którego z gromkimi śmieciami wysypaly się 2 podstarzale blond dziunie i 2 miłośników bawarskiej motoryzacji. Mój różowy niestety nie zlal tematu i zwrócił im uwagę, że to miejsce dla rodzin z dziećmi, tylko tyle, nie wydając się w dyskusję, poszliśmy dalej... Ale jak usłyszałem, że młodszy (ok 35lvl kretyn) coś tam od #!$%@? wrzuca w stronę myżonki to zagptowalem i coś mu o kulturze rzuciłem. Podbija do mnie o się chce lac z pytaniem czy mam jakiś problem, tłumacze mu ze nie mam z nim tylko że sposobem w jaki zaparkowal, że jest cham i burak, że na w kulturalny sposób zwrócona uwagę obraża mi kobiete. Ten drugi starszy sebix go odciagnal ale mimo, że bym ten pojedynek przegrał to... Jeeezzu... Chociaż raz zaatakować takiego tepego typa. Wiem, że przez to byłbym taki sam jak on, bez mózgi...chyba tylko to mnie powstrzymało.
Kiedys chciałem kupić sobie BMW ale niestety to marka skarzona opiniami w 100% zgodnymi z prawdą.
#!$%@? ich.
#krakow #oswiadczenie#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #bmw #sebix #burak
  • 52
  • Odpowiedz
  • 9
@Gooma: i takie kółko negatywnych emocji krąży, jeden przerzuca na drugiego swoją złość o niezadowolenie, musi eskalować konflikt - żadna strona nie może być mądrzejsza tylko każdy musi dodać coś od siebie by wyszło na jego.

"Bo naszym chlopakom brakuje luzu!"
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tHoePs: to prawdopodobnie była jakaś niby delegacja i przerwa w podrozy aby nachapac się hot dogow za 1 pln. Tak to trochę wyglądało... Chociaż ten co startował mógłby spokojnie w Vanesie stać na bramce.
W każdym razie gdybym miał dziś przy sobie broń (jeśli w ogóle bym ją miał) to na pewno bym ją wyciągnął bo z taka agresją do ciężarnej kobiety i typowego Mirka to poczułem się zagrożony.
  • Odpowiedz
@Gooma: rozumiem twój bulwers, a nawet bardziej niż rozumiem bo sama jestem w 8 msc ciąży i wiem, że nie jest łatwo w sklepach, komunikacji miejskiej itp.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chaos_n: Taka prawda, jakiś miesiąc temu był Mirek co musiał przez pół Polski jechać BMW. Mimo, że sprawnie wyprzedzal to zauważal jak wyprzedzani specjalnie przyspieszają . Takie błędne koło.
  • Odpowiedz
@Gooma: czytam co napisales i najpierw bylem zdziwiony, ze nie kupisz sobie fajnego samochodu tylko dlatego, ze jakis idiota nim jezdzacy Cie poirytowal. A za chwile cos o broni palnej wypisujesz i jestem z lekka zaklopotany... Chamski sebix rujnujacy marke BMW i Ty w tle #!$%@? pistoletem... Trafil swoj na swego? ;)
#bmw
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Pawel4freak: oj widzę, że wszedłem Ci w jakiś bardzo czuły punkt skoro od razu mi jedziesz z poziomem inteligencji. Mam nadzieję, że to nie moja opinia o BMW Cię tak zmobilizowala do działania bo szczerze to... To tylko kawałek blachy. Po prostu stereotypy się niestety potwierdzają. 2 blond laski, 2 kolesie i zero mózgu aby zaparkować tam gdzie faktycznie zaparkować by powinno.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@benzdriver: Trochę inaczej. Żona rzuciła tekstem, tekst dolecial. Przeszliśmy tym czasie jakieś 15-20m i słyszę #!$%@? i inne takie. Obracam się i mówię, że to chyba żart że do kobiety mówisz gościu takie rzeczy... I gość cały czas #!$%@? się dynamicznie zbliża rozbujanym chodem. Poczułem się zagrożony. Bo co innego dostać w ryja samemu a co innego być z kobietą. Gdybym miał broń to bym ją wyciągnął i zakaz zbliżania się.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Pawel4freak: Jakby gosc wysiadł z Multipli to bym nawet o tym nie wspomniał. Niestety jest w świecie pewna prawidłowość, że duża ilość wykroczeń, cwaniakowania czy po prostu chamstwa popełniają kierowcy BMW. Nic na to nie poradzisz. Tak jest. Przejzyj wykop.
  • Odpowiedz
@Gooma: z calym szacunkiem, ale chyba zbyt duzo Hollywood sie naogladales. Jezeli bylbys sklonny wyciagac bron i de facto uzyc jej z prawdopodobnym smiertelnym skutkiem w obliczu pyskowania i stroszenia pior, to... lepiej nigdy nawet nie mysl o broni. Bo Twoj dzieciak bedzie tate odwiedzal w kryminale przez kilkanascie lat.
#bron
  • Odpowiedz
@Gooma: Nie. Nie ma takiej prawidlowosci, ze kierowcy marek premium popelniaja wiecej wykroczen niz inni. Jest to kwestia medialnosci. Bo nikt nie zwroci uwagi na chama w renault czy innym peugeocie ale jak merc czy betka to wiadomo: cwaniak i zlodziej.
#bmw
#mercedes
  • Odpowiedz