Wpis z mikrobloga

Na prawdę dużo jestem w stanie zrozumieć, rozumiem że Mircy są różni, ale żeby kręcić aferę że ktoś jest gruby? afera że konfident - spoko. afera że stuleja - spoko, afera że #!$%@? mózgowe - spoko (ostatnie 2 przypadkowe, niezwiązane z tematem). Ale śmiać się z wyglądu to trochę porażka umysłowa.
Po pierwsze: Czasami otyłość nie wynika z zaniedbania ale np jest skutkiem ubocznym przyjmowania leków, jeśli tu tak jest to śmiejecie się z kogoś że jest chory... brawo
Po drugie: Załóżmy że to nie choroba a ktoś po prostu lubi jeść. Lubi to lubi, zabronisz? a powiedz mi palisz fajki? upijasz się co weekend? narkotykizawszespoko? a jeśli nic z tych rzeczy to śmiejesz się z palaczy/impezowiczów/narkotyzujących się? jak tak to zwracam honor.
Po trzecie: Załóżmy że to nie choroba a lenistwo. póki dobrze się ze sobą czuje to niech sobie jest gruby. a jak się znudzi to weźmie się za jakiś sport (polecam futbol amerykański - tam potrzebują takich na gwałt)

Przedstawiam tutaj swoją prywatną opinię, jeden plus mi wystarczy żebym nie stracił wiary w ludzi na wypoku.
#afera #grubasy #wykop
  • 53
@nalej_mi_zupy:generalnie zgadzam się z Tobą, trochę dziwi mnie tylko fakt że takie piętnowanie jest bardzo wybiórcze. nie słyszałem np nigdy żeby jakaś grupa śmiała się z kogoś kto pali paczkę fajek dziennie albo że upija się do nieprzytomnośći co weekend (bo impreza)
@darthbob: Wiesz co, z tym "szydzeniem" z otyłości wydaje mi się tak, że masa osób ma to w dupie, że wygląda jak wygląda. Chodzi o to, że wielokrotne zwracanie mu uwagi nie przyniosło efektu, wręcz nakręcała go jeszcze bardziej, atencja rosła, ego rosło itp. Czasami trzeba chwycić się prymitywnych sposobów, żeby dać komuś do zrozumienia, żeby zaniechał. Ile razy można pisać, żeby nie wtrącał się w prywatne życie innych osób? Może
@darthbob: Ja sam mam nadwagę i liczę się z podobnymi komentarzami. Nadwaga czy też otyłość to widoczne zaniedbanie zdrowia i jak ktoś to widzi, ma prawo do wyrażenia opinii (co innego hejt). Otwarcie przyznaję, że bardzo trudno mi jest czerpać jakąkolwiek przyjemność z ruchu, czy też że jestem leniem i trudno. Z tym, że ja jestem starszy od Gruszki, w jego wieku byłem szczupły. No ale ustabilizowane życie i regularne spotkania
@darthbob: przecież nikt by się z niego nie śmiał gdyby nie zachowywał się jak idiota. Dodać do tego jeszcze jego spinanie wielkiej dupy o to że ktoś wstawia tutaj zdjęcia ogólnodostępne w internecie na które wyraził zgodę, zgrywanie szeryfa i #!$%@? się w prtwatne życie innych osób... należy mu się takie traktowanie i tyle. Może to go czegoś nauczy. Grubasek szukał atencji na portalu ze śmiesznymi obrazkami ale potrzba bycia zauważonym
@LewackiKrul: @juby0001: @JahMuffin: Ale wiecie, że to zazwyczaj tak nie działa? Grucha jest ewidentnym nolifem i trollem i takie szydzenie to woda na jego młyn.
Najlepiej byłoby go olać, skończyłoby się mu paliwo i byłby spokój po tygodniu, czy dwóch, a tak to się na niego nakręcacie, on się nakręca na was, a gównoburza trwa w najlepsze.
@Fafnucek: Napisałem jaki jest mój punkt widzenia. Mam w dupie jego wygląd i współczuję, bo to męczące na codzien. Zobacz jednak, że trochę go to jednak boli bo pruje się do moderacji o te fotki. Jest to prmitywne, ale nich wie, że jak będzie trwał w swoim #!$%@? to mirko nie odpuści i karuzela będzie się kręcić.