Wpis z mikrobloga

@ethics: doświadczenie średnie bo i tak nic nie widać przez okno a siedzisz jak w jakimś ciasnym autobusie (mam na myśli tanie linie). no ale warto, też pierwszy raz leciałem mając 30 lat :) żadna filozofia. zrób sobie wycieczkę nawet jednodniową byle gdzie, jak znajdziesz bilet za 10zł ;)
DZIĘKUJĘ WSZYTSKIM ZA WPISY I PLUSY. MOŻE I NIE MIAŁEM OKAZJI LATAĆ SAMOLOTEM ALE ZA TO POLECIAŁEM W GORĄCE ( )
@ethics: @ethics: Ciekawy dla mnie wpis, bo ja mam 26 lat i właśnie dzisiaj po raz pierwszy leciałem samolotem. Ryanair za 9 zł z Gdańska do Warszawy. Widoki niesamowite, wszystko było widać, a jaki kop podczas startu. Poza tym siedziałem przy oknie obok silnika i widziałem jak przy lądowaniu włączyły się odwracacze ciągu. Tak mi się spodobało, że za dwa tygodnie znowu lecę za 9 zł :D Poleciałem bez celu,
@ethics: jak będziesz leciał samolotem to módl się o beznadziejną pogodę i deszcz "na Ziemi". Dzięki temu jak wlecisz w chmury a następnie wylecisz nad nie to zobaczysz cudowne słońce i wspaniały widok promieni odbijających się o górne warstwy chmur. To po prostu robi niewiarygodne wrażenie, że niżej jest pogoda bardzo bliska popadnięciu w depresję a tam w górze widoki są takie wspaniałe ;-)

Polecam też latanie nocą i zbliżanie się