Wpis z mikrobloga

@fistasheq: to bierz z kawałkami orzechów, bo to gładkie jakoś mi w ogóle nie podeszło. Ja też robię czasem samemu masło i to gładkie smakuje trochę inaczej. To z kawałkami orzechów zbliżone jest do normalnego masła.
@alpag: No te sante masz za 25zł/kg, ale tam chociaż masz 100% orzechów bez dodatków (chociaż warto dodać sól dla smaku). Tylko dochodzi przesyłka, no chyba że znajdziesz akurat u siebie w mieście. Na sklep.kfd.pl też chyba podobna cena ich firmowego masła, też 100% orzechów.
@csmrex: @fistasheq: Kurde jakie ceny tego Sante. Ja kiedys kupowalem to z Lidla. Teraz jak siedze we Francy to znalazlem maslo 97% orzechow po 2.6E za 500g. Tylko ze z arachidow, ale bez oleju palmowego.
@feniks_pn: Pewnie ze zadna roznica. Ale jak mam do wyboru na polce w sklepie rozne rodzaje to biore to gdzie jest najwiecej orzechow. Ceny podobne.
@jmyung: spoko. jak masz na półce obok siebie dwa to porównuj i bierz lepsze, ale jechać specjalnie pół miasta do specjalnego sklepu po specjalnie 3% orzechów więcej to zuooo :D
@MirkobIog: stawiasz wóz przed koniem. Te sztuczne tłuszcze i wypełniacze w ilości 1-2 g na porcje nie zrobią ŻADNEJ RÓŻNICY, no chyba, że jesz cały słoik naraz. To spoko, wtedy warto nawet samemu robić takie masło.