Wpis z mikrobloga

Tłumaczenie, że część Żołnierzy Wyklętych mordowała cywilów (w tym kobiety i dzieci), bezbronnych ludzi tylko dlatego, że wcześniej ktoś zrobił to samo nam to dno. Co trzeba mieć w głowie by się posunąć do takiego czynu by z zimną krwią zabić bezbronne dziecko? Nie ma żadnego wytłumaczenia takiego czynu. Mordowanie ludzi w imię zemsty to znajdzie wytłumaczenie tylko na wykopie.

http://www.wykop.pl/wpis/17484633/nie-chce-mi-sie-wdawac-w-dyskusje-z-lewactwem-na-t/

Otóż @LooZ sobie zadał tyle trudu by nie wdawać się w szczekanie w internecie, a na komentarze odnośnie gloryfikowanie morderców odpowiada w taki sposób.

Oczywiście ta odpowiedź to nie szczekanie Dx

Jak to jest, że lewactwo znajduje tyle zrozumienia dla muzułmanów (bieda, zły zachód, zła religia, propaganda), murzynów (kolonizacja, bieda, brak perspektyw, getta tworzone przez białych), donosicieli SB (takie były czasy, talon na malucha był ważny, lodówka to nie była tania rzecz). Co ciekawe, czasem znajdują nawet usprawiedliwienie dla Niemców! Rządziła garstka, większość poddała się psychozie tłumu, etc.


I oto widzimy generalizowanie. Pisząc tak jak on można ująć to tak: katolicy (napychanie własnego garnuszka pieniędzmi wiernych, zły wschód, zła religia, propaganda, p-------a) czy Polacy (rasizm, złodzieje, pijacy)Tak to wygląda z Twojej perspektywy. Jak jest naprawdę? W każdej warstwie społecznej, w każdym kraju, w każdej grupie etnicznej itp występują osoby złe i te dobre. To Ty w swoim wpisie starasz się bronić tych złych i wmawiasz innym, że to robią. Temu mitycznemu lewactwu to wmawiasz.
Nikt normalny nie będzie bronił złodzieja czy mordercy i nie ważny jest w tym przypadku kolor skóry czy religia, którą dana osoba wyznaje. Piszesz o Niemcach więc pewnie chodzi Ci o wojnę. To ja zapytam inaczej. Jakie masz usprawiedliwienie do tego, że amerykańscy żołnierze walczą/walczyli na bliskim wschodzie o swój kraj? Otóż to w czasie wojny żołnierze są narzędziem często w chorej ideologii - jaką jest hitlerowska - walczą z innymi żołnierzami o kraj, swoje życie ale jak dochodzi np do mordowania cywilów to jest cholerne dno i nie ma na to usprawiedliwienia.

W ogóle nie mogę wyjść z podziwu jakim cudem Ty powiązałeś wyznanie czy kolor skóry ze zbrodniczą działalnością części Żołnierzy Wyklętych?

I nikt nie neguje, że byli tam też bohaterowie, bo byli i warto o nich mówić. A na wykopie panuje trend, że o polskiej historii trzeba mówić tylko w pozytywnym świetle albo w cale Dx

Najlepsze jest też jak Ukraińcy mówią pozytywnie o Banderze - a był mordercą i zbrodniarzem - to na wykopie momentalnie jest nagonka jacy to Ukraińcy wszyscy źli. No a jak ktoś powie o złych polakach to nagle zaczyna się wybielanie. Zresztą o czym ja pisze skoro nawet prezydent bierze udział w gloryfikacji tych ludzi... #dobrazmiana

Nie znajdują jednak kompletnie zrozumienia dla rodaków, którzy zostali wepchani w młyn nieprawdopodobnie okrutnej wojny, na której mordowano ich rodaków, ich rodziny, żony, dzieci, rodziców. Wojny, na której gwałcono ich kobiety, ich matki i siostry.


Dlatego postanowili zrobić oko za oko, ząb za ząb?

Tak, stali się częścią okrutnej machiny zagłady - mordowali, tak jak robili to wszyscy uczestnicy tej wojny. Dla mnie, Polaka, to przede wszystkim ogromny dramat tej wojny - wojny, która nie tylko potrafiła wyciągnąć to co najgorsze z tych najgorszych, ale i to co najgorsze z tych najlepszych.


Walka z wrogim wojskiem to jest wojna a nie to, że ktoś postanowił w imię obrony swojego kraju zamordować bezbronnych ludzi.


#neuropa #historia #4konserwy
G.....2 - Tłumaczenie, że część Żołnierzy Wyklętych mordowała cywilów (w tym kobiety ...

źródło: comment_xrvvzDvSzoweWA53BUqHrI9JPEHOQmO0.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie, zaorałeś się sam.

Tłumaczenie, że część Żołnierzy Wyklętych mordowała cywilów (w tym kobiety i dzieci), bezbronnych ludzi tylko dlatego​, że wcześniej ktoś zrobił to samo nam to dno.


No, debile, ktoś zamordował Polaków, rodziny walczących żołnierzy, a oni TYLKO DLATEGO postanowili zrobić to samo. No debile, hehe, wiadomo, każdy po zamordowaniu mu rodziny po prostu modli się ku ich pamięci i pali fajkę. Hehe.
  • Odpowiedz
  • 2
@LooZ: Usunąłem bo nie skończyłem pisać ale widać jak czytasz skoro tego nie zauważyłeś. Oprócz szczekania nie napisałeś nic. Jak coś możesz tutaj.

Zabawny nawet jesteś tak mnie obrażając.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Żałosne. Środowiska lewicowe od zawsze wyzywały wszystkich wyklętych w tym Pileckiego od faszystów. Jakieś nagłe oświecenie nastąpiło, że zobaczyli iż byli tam też AKowcy i demokraci? I skoro Pilecki to bohater to znaczy, że jednak w 1945 nie doszło do żadnego wyzwolenia Polski, gdyż co jest faktem, to jeden okupant zastąpił drugiego. I w związku z tym nie da się popierać Pileckiego bez potępienia Armii Czerwonej, UB itp, bo
  • Odpowiedz
@LooZ: > Nie, zabicie komuś rodziny to sytuacja w której doprowadza się kogoś do sytuacji w której zachowuje się skrajnie.

@LooZ: więc szukasz pociechy w zabijaniu 4 letnich dzieci i kobiet które ze zbrodnią nie mają nic wspólnego? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Smutne? To jest skandal, że przez tyle lat o nich w ogóle nie mówiono. I nie dziwię się komunistom, że niszczyli pamięć o wyklętych zrównując ich z bandytami, bo to był ich wróg, ale że po 1989 tzw mainstream liberalny kontynuował depracjację jest hańbiący. I jak IPN zaczął wykopywać coraz więcej ciał to dopiero wtedy PO z łaski swojej się ugięła i mamy dzisiaj narodowy dzień żołnierzy wyklętych. Nie
  • Odpowiedz