Aktywne Wpisy
#gielda naprawdę ładujecie się w spółki Po takich wzrostach? Zero instynktu samozachowawczego¯\(ツ)/¯
źródło: 1000048343
Pobierz
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000048343
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Mircy - mam problem z php-injection, przez co serwer jest przeciążany przez setki spamerskich maili wychodzących z mojej maszyny. Tymczasowo chcę zablokować funkcję mail() na serwerze - Debian Wheezy - do momentu usunięcia problemu.
Macie jakiś protip jak to zrobić? Nie jestem power userem linuxa, wolę się zapytać, żeby czegoś nie spierdzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dokładniej linijka z "disable_functions".
w katalogu ustawionym jako dostawca www
chyba, że podłożone są pliki z eval, base64decode, wtedy te dwie funkcje też szukasz
jak masz Wordpressa, to powodzenia w szukaniu podmienionych plików, shelli itd.