Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki pomóżcie. Trzy miesiące po rozstaniu w związku czteroletnim. Już nie o to chodzi kto, co jak i czemu. Wczoraj po prostu na parapetówce u znajomych moja była się pojawiła, aby odwieźć naszą wspólną znajomą. Nie spodziewałem się nigdy w życiu, że ona się tam pojawi. Wryło mnie w ziemię. Najgorsze to, że zamiast poczekać na tą kumpelę w aucie to jeszcze bezczelnie weszła po nią. Żeby było tego mało to weszła z nowym typem za rękę. Nic o tym nie wiedziałem, bo na fb nic nie wskazywało, że ma kogoś ani też nikt o tym mnie nie uprzedził. To było takie #!$%@? uczucie, że nie pytajcie. Kłucie serca jeszcze do teraz mam. Za cholerę dzisiaj się nie mogę otrząsnąć. Takiego doła nie miałem od pierwszych dni po rozstaniu. Jak się podnieść? Leżę całą niedzielę na kanapie i na łeb dostaje. Za oknem pada, znajomi zajęci, kuźwa pełny natłok myśli. Ten widok ich trzymających się za rękę mnie dobije :( Ehh szybko się podniosła, że lata już z innym. Aż dziw bierze, że te cztery lata nic nie znaczą dla niej, że już potrafiła o nich zapomnieć....musiałem to prosto z siebie wyrzucić tutaj.
#feels #tfwnogf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: lol

szybko się podniosła po rozstaniu


A co miała być taką piczą jak ty? XD

Postępująca feminizacja mężczyzn, albo jak ja to lubię określać pusyfikacja, daje nam coraz więcej takich przykładów jak ty. Jakbyś sobie znalazł jakąś fajniejszą dziewczynę lub chociaż zaczął szukać i podejmował ryzyko odrzucenia przez te które próbujesz poderwać to byś się trochę ogarnął i zrzucił tą miękką skórę. Ja jestem bardzo empatyczny, ale #!$%@? jesteśmy mężczyznami,
@AnonimoweMirkoWyznania: to dobry znak, dla ciebie

już wiesz ze dobrze się stało że nie jesteście razem, ktoś kto jest w stanie wiązać się kilka miesięcy po tak długim związku, zwyczajnie pokazuje że nie był wart niczego

nie idealizuj jej, jak by cie kochała to tak łatwo zastępstwa by nie znalazła, a co najlepsze, jak jej z tym nie wyjdzie to pewnie będzie chciała wrocic

aha i pamiętaj, ona dobrze wiedziała że
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego wynika, ze ona z Tobą zerwała. W tym przypadku nie ma "żałoby po związku", bo pewnie się na to jakiś czas zbierała.

Idź do kina, nawet sam, na siłownię, basen, żebyś się skupił na czymś innym. Wysiłek fizyczny trochę pomoże.
@Pinezzzka: był nieszczęśliwy z nią jak mówisz czyli już od dawna nie kochał, a możesz powiedzieć co mu sie takiego działo że był nieszczęśliwy, czy sama nie wiesz?
@pqp_1: to już nie jest istotne czemu, nie będę w internecie opisywać prywatnych spraw.. był nieszczęśliwy, nie kochał, rozstał się i poznał mnie.. nie uważam, żeby z tego powodu był złym człowiekiem.. naprawdę miał czekać rok, żeby jego byłej się przykro nie zrobiło? bez sensu.. każdy ma prawo do szczęścia.. ja nie widzę w tym problemu, bo nikt w #!$%@? nikogo nie robił, kulturalnie się rozstali przed naszym poznaniem.
@Pinezzzka: nie jego byłej, tylko tak jak napisałem wyżej, kochający kogoś nie da się odkochac w kims i zakochać w drugiej osobie w ciągu miesiąca, a jak był w stanie się zakochać w tobie tak szybko po rozstaniu, to oznacza że już od bardzo bardzo dawna przed rozstaniem nic do niej nie czul
@Pinezzzka: ok, ale tak jak napisała @homo_superior, po rozstaniach niektórzy szukają pocieszenia, u ciebie tak nie było, ale często jest tak ze ktoś szuka kogoś właśnie na pokaz, nie kocha, tylko wykorzystuje jako lek na złamane serce, bo miłość nie mija w ciągu miesiąca, to tak nie dziala