Wpis z mikrobloga

@Gasikfps: w kaufie na armii krajowej przeszedłem cały dział z puszkami i słoikami i nie było. były tylko peperoni w zalewie, a mi bardziej chodzi o jalapeno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@irish71: kurcze, może to był jakiś tydzień hiszpański czy kij wie jaki ( ͡° ʖ̯ ͡°) w biedronce rzadziej bywam ale w tesco powinny byc. Auchan też podejrzewam, bo mają wieksza oferte ogólnie
@irish71: Kojarzysz coniedzielny targ przy dawnym Młynie Sułkowice? Przyjeżdżają tam Turcy z bus-sklepem w którym sprzedają między innymi plasterki Jalapenos w wodnej zalewie. Najmniejszy słoik kosztuje 15PLN. Sam tam kupuję bo dla mnie to najlepszy dodatek do kanapek.kilka tygodni ulokowali się tymczasowo w innym miejscu, a dwa tygodnie temu szukałem ich po całym z miernym skutkiem, więc nie obiecuję że jutro będą.
Gostek - @irish71: Kojarzysz coniedzielny targ przy dawnym Młynie Sułkowice? Przyjeżd...

źródło: comment_CGMxMY3zDzwYKy5QzYsNQyFg7jNVZTMH.jpg

Pobierz
@Gostek: dzieki kolego, widziałem kiedys tego busa ale była taka kolejka ze az mi sie nie chcialo stac, dodatkowo myslalem ze to jacys cyganie xD

kupilem w kaufie na legnickiej za 5,99 za słoik, około 150 gramow
dupy nie urywa ale do hamburgerow jak znalazł