Wpis z mikrobloga

Piątek, piąteczek, piątunio! :D Chyba dobra pora na kolejną wrzutkę #zdysku :) Od ostatniej wrzutki liczba obserwujących tag wzrosła o 116%, zatrzymując się aktualnie na liczbie 26 osób :) NO I ZAJEBIŚCIE xD

Standardowo przypomnienie - wrzucam tutaj #tapety ( #tapetacodzienna, #tapetanadzis ) z zakresu #carboners #samochody #motoryzacja #zepsutezawieszenia i kontynuuję nadal wrzutę związaną z #jdmboners . Tak, wiem że spam tagami, ale jak zwykle uzasadniony :)

Zasady tagu #zdysku:
1. Nie spamujemy tagu jedną wrzutką. Robiąc wpis, kolejne tapety/grafiki/zdjęcia/obrazy tego dnia wrzucamy jako komentarze do niego.
2. Proszę, aby wrzucając tapetę/grafikę/zdjęcie/obraz krótko napisać, dlaczego ją zapisaliście. Chociaż jednym zdaniem/słowem.
3. Dbajcie o jakość tagu i wrzucajcie raczej dobrej jakości materiał :)

Standardowo wołam plusujących ostatni główny wpis (nie komentarze do niego). O to pierwsza dwudziestka szczęśliwców: @adi1405, @Aerodeckvv, @bajlo, @Bartek404, @bauaganov, @BialyJelen, @BrodatyBronek, @chanequa, @CortesHernan, @Crimson_Ghost, @Czarna_Pomarancza, @Dante15, @dinosaur_mousse, @dragon240994, @dwanadziesiec, @elmo-pl, @encepencewktorejrece, @EndriuGolara, @endrjuk, @eryk-polska
Dla was mam piękne foto od Marcela Lecha:
Pobierz elvisiako - Piątek, piąteczek, piątunio! :D Chyba dobra pora na kolejną wrzutkę #zdys...
źródło: comment_oPHnlvj26nJdSeZhh5BKk6yBmHws6SWs.jpg
  • 77