Wpis z mikrobloga

  • 1
@qwelukasz: Całe szczęście trafił mi się grzeczny egzemplarz i nigdy nie miałem problemów z usypianiem. W najgorszym wypadku wystarczyło 20 minut noszenia na rękach i spał jak kamień. Na początku martwiłem się czy wszystko jest ok, bo sypiał po 7 godzin bez pobudki na karmienie.

Jak nie chce grzecznie iść spać to polecam zawinąć go ciasno w kocyk o ponosić na rękach.
  • Odpowiedz
@qwelukasz: dzisiaj miałam 3 matki z dziećmi 8-12 miesięcy na zajęciach. Nie wyglądało jakby były bardzo zmęczone XD głupie #!$%@?. Jak patrzę na matki to nie chce mieć dzieci bo nie chce być tak żałosna i marudna.
  • Odpowiedz
@qwelukasz: o tak, od 6 rano walczymy:/ jedynie 5 min drzemki i od nowa marudzenie a to dopiero 5 tygodni... ale życie. Nie ja pierwsza i nie ostatnia, a tym którym dzieci śpią jedynie mogę zazdrościć.
  • Odpowiedz
@unstyle:
Polecam przed wszystkim pochodził trochę na siłownię - zwłaszcza plecy wzmocnić. :)

@pucka25:
U mnie jest piąty miesiąć i juz wyraźna poprawa - i noce spokojniejsze i za dnia mniej imb. Tylko waży coraz wiecej ;)
  • Odpowiedz
@qwelukasz: a nie można mieć trochę #!$%@? na guwniaka?
Przecież to nie dziwne, że jak będzie się doń lecieć w środku nocy za każdym gdy trochę zakwili, to się nauczy i będzie darł ryja więcej.
Z kolei jak się przyzwyczai, że póki jest ciemno to nie ma sensu się drzeć, bo i tak nikt nie przyjdzie, to i szansa na spokojną noc będzie większa.

Oczywiście nie mówię, aby w ogóle
  • Odpowiedz