Wpis z mikrobloga

@AdwokatBoga: serio? W poscie o zmeczonej matce zaczynasz robic hur dur gowno burze o tym jak to zle maja gornicy? Litosci. Tylko kompromitujesz siebie i psujesz wizerunek gornikow.
  • Odpowiedz
@AdwokatBoga: Tak tylko przypomnę, że górnik pracuje max 6 godzin, bo trzeba zjechać, wjechać, dotrzeć do końca korytarza, coś w międzyczasie zjeść. Rodzic ma 24h zmianę i przez pierwsze 4 miesiące nie da się normalnie funkjonować, bo dziecko dopiero ustala sobie rytm dnia. Więc nie wiesz czy ta drzemka to 15 minut, czy 4 godziny spokoju. Czy zdążysz się przespać, czy lepiej teraz pozmywać, a może wstawić obiad?
No i nie
  • Odpowiedz
Wszystkie "zmęczone" matki wysyłałbym na jeden dzień szychty w kopalni Knurów-Szczygłowice


@AdwokatBoga: miałem ojca górnika... i teraz jestem rodzic. Nie ma porównania, górnictwo to sielanka i się napić możesz, przy dziecku to przypał z piciem ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Matka jest na początku na szychcie przez około 3-4 tysięcy godzin bez przerwy, handluj z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
No i nie ma tu co porównywać tych dwóch rzeczy, bo rodzic nie jest zmęczony tylko w sensie fizycznym. On jest wykończony psychicznie i niedospany, a to trochę co innego.


@Makila: Przepraszam, mogę nie być na bieżąco: czy PiS wprowadził jakiś nakaz posiadania dzieci? A za ich brak jest kolonia karna, ciężkie roboty w kopalniach?

Niektóre samotne matki mają ciężko, ale gówniakiem mojej rozwiedzionej siostry przez większość dnia zajmuje się
  • Odpowiedz
@AdwokatBoga: Nie, nakazu nie ma, ale to nie zmienia faktu, że rodzice mają prawo być zmęczeni. Jak również twoje porównania do pracy w kopalni nie mają żadnego sensu.
Piszę tu o normalnych rodzicach, którzy swoimi dziećmi się zajmują. To że akurat takie masz doświadczenia ze swoją siostrą nie znaczy, że każdy się tak przykłada do wychowania dzieci.
A wtrętu o babce, która żyje mimo odchowania czternaściorga dzieci też nie rozumiem, czy
  • Odpowiedz