Wpis z mikrobloga

Inżynierzy wykopu wzywam was, przybywajcie!!! Mam pytanie do was. Ile zarabiacie? I czy pracujecie w zawodzie? Ankieta, gdzie może być tylko pięć odpowiedzi, naprawdę wykop stać tylko na to? W sumie jeszcze staż powinienem dodać, ale ta ankieta na wykopie jest kupki warta ;/ #pytanie #inzynieria #zarobki

Wasze zarobki jako inżyniera

  • 1000-1500 zł netto 3.6% (34)
  • 1501-2000 zł netto 3.1% (29)
  • 2001-2500 zł netto 7.3% (69)
  • 3000-i wiecej 24.7% (234)
  • sprawdzam, lub nie jestem inżynierem. 61.4% (583)

Oddanych głosów: 949

  • 10
@el009: Ankieta wykopu jest bez sensu, bo można dać tylko pięć odpowiedzi ;/ Jak widzisz jest dwóch osobników, którzy zarabiają poniżej 2k, a jak wliczyć też tych co zarabiają do 2,5k to jest 8 osób, które zarabiają poniżej 3k.
@el009: Miał być wzrost co 500 zł. Żeby było bardziej dokładnie, ale że wykopowa ankieta ma tylko pięć odpowiedzi z czego jedna jest zawsze na "tylko sprawdzam". To zostało skończyło się na 3k i więcej. Do tego byłoby trzeba tak na prawdę dodać jeszcze staż pracy. Jednak jest różnica między zarobkami 2100, a 3000 zł nie uważasz?
@el009: Nie, no nie uważaj się za takiego alfę i omegę. To, że w ankiecie teraz jest tak, że GÓWNO wiadomo ile zarabiają ci, co zaznaczyli "3k i więcej" jest czymś oczywistym. I tutaj nie trzeba kończyć studiów inżynierskich żeby to widzieć. Prawda jest taka, że ja chciałem stworzyć ze wzrostem o 500 zł, a jak zobaczyłem ile może być tylko odpowiedzi, to mi się najprościej w świecie odechciało.