Wpis z mikrobloga

#wroclaw kolejny ciekawy pomysł...

By uczcić pamięć zmarłych policjantów, o 17 we wszystkich pojazdach MPK zostanie odpalony SYGNAŁ ALARMOWY, ale pojazdy się nie zatrzymają.
Pozdrawiam wszystkich, którzy będą wtedy jechać i wpadać w panikę co się u licha dzieje. GENIALNY pomysł jak nastraszyć ludzi jeszcze bardziej.
Ciekawe kiedy do włodarz dotrze, że sygnały alarmowe służą do alarmowanie o zagrożeniu, a nie składania hołdów
Kiedyś, kiedy będzie prawdziwe niebezpieczeństwo, to nikt poprawnie nie zareaguje na taki sygnał

#mpkwroclaw #policja
kaczoor - #wroclaw kolejny ciekawy pomysł... 

By uczcić pamięć zmarłych policjantów,...

źródło: temp_file7467046453630517859

Pobierz
  • 58
via Android
  • 37
@sameowoce czyli według Ciebie ten sposób jest ok? Tysiące ludzi usłyszy sygnał alarmowy, nie wiedząc o co chodzi. Wzbudzanie niepotrzebnej paniki według Ciebie jest potrzebne?

Umarli na służbie, trudno, taki zawód, zdarza się
Niech cześć i chwalę oddadzą im na pogrzebie, a nie w całym mieście, używając do tego narzędzi przeznaczonych do użytku w stanach naprawdę alarmowy.
Zadziwia mnie, że tego nie pojmujesz
@kaczoor tak jest okej, a skoro nawet na wykopie wiem o tym mieszkając na drugim końcu polski to myślisz że mieszkańcy nie będą wiedzieć ? Idealny awatar.
Nadajesz się na policjanta, kwestia oddania życia na służbie to dla ciebie fraszka warta munduru.
@kaczoor: tak jak pisałem wyzej

a co z ukraińcami we wrocławiu? nie przypomną synom ziemi ukraińskiej alarmów podczas ataków pomiotów skompromitowanego cfela z kremla? jak tak można?
@sameowoce: Nie, nie będą wiedzieć. Sam pierdyliard razy słyszałem syreny bo powstanie, bo ktoś umarł, bo siamto, bo owamto, a wiesz kiedy nigdy nie słyszałem tych syren? Przy podtopieniach, przy wiatrach gdzie wyrywało drzewa z korzeniami itp.
W momencie jakby była jakaś sytuacja która wymagałaby użycia syren do ostrzeżenia ludzi, to KAŻDA JEDNA OSOBA BĘDZIE MIAŁA TE SYRENY GŁĘBOKO W DUPIE, bo zrobiliśmy z nich fanfary na wydarzenia ku uciesze władzy