Wpis z mikrobloga

Mirki zastanawiam się nad emigracją do UK i zbieram różne info i doszło do coś co mnie przeraziło... To prawda że Polacy w Londynie nie wynajmują mieszkań czy pokoi tylko łóżka w pokoju? Słyszałem, że potrafią jedno łóżko we dwójkę wynajmować i śpią na zmianę jak jeden w pracy to drugi śpi i odwrotnie, a jak ta sama zmiana to dwóch ziomków śpi razem w tym jednym wynajmowanym łóżku. To tak wygląda ten przepych i bogactwo na emigracji? bo jak tak to pierdziele, zostaję w Polsce i żyję jak człowiek w swoim M, a nie jak podczłowiek albo zwierze.
#uk #emigracja #praca #przegryw #coolstory
  • 48
@secol: prawda. ja mam kumpla co się że znajomymi w jednej wodzie w wannie kąpią żeby landlord im mniej za wodę liczył. najczysciejszy kapie się pierwszy a potem reszta. oczywiście nie codziennie.

chociaż zaczyna mówić że to trochę obrzydliwe jak koleżanka ma okres więc debatują czy w czasie okresu nie wywalić jej całkiem z kąpieli b
@secol: jest dokladnie tak jak piszesz, ja wynajmuje lozko ale doplacam 30£ miesiecznie do wlasnej poduszki. Kupe robie tylko w pracy, na sikanie wychodze przed dom na trawnik zeby wody nie zuzywac. Tak jak pisali wyzej, wszyscy jemy z jednego talerza ale poniewaz trzeba czekac na swoja kolej zastanawiamy sie z domownikami czy nie zainwestowac w koryto. A i zapomnialem, papier toaletowy wynosze z pracy, jak chcesz jakies porady to wal
To prawda że Polacy w Londynie nie wynajmują mieszkań czy pokoi tylko łóżka w pokoju? Słyszałem, że potrafią jedno łóżko we dwójkę wynajmować i śpią na zmianę jak jeden w pracy to drugi śpi i odwrotnie, a jak ta sama zmiana to dwóch ziomków śpi razem w tym jednym wynajmowanym łóżku.


@secol: Nawet jeśli to prawda to co Cię to obchodzi? Nikt Ci nie każe tak robić.