Wpis z mikrobloga

@zauwazylem_ze: Obecnie możesz poznać daną sprawę z:
1 punktu widzenia (Fakty TVN + informacje Polsat)
2 punktu widzenia (Informacje Dnia Trwam)
3 punktu widzenia (TVP + TVP Info)
4 punktu widzenia (Republika jak masz w kablu).
Po zmianach w TVP masz o 1 punkt widzenia więcej, więc wolność i rzetelność przekazu informacji wzrosła, a nie zmalała.
  • Odpowiedz
@zauwazylem_ze: Można zaklinać rzeczywistość ale nie zmieni to faktu że społeczeństwo ma dostęp dzięki TVP do innej strony politycznej. Ja jestem przeciwnikiem PiSu i utrzymywania TVP. Każda władza będzie tam wsadzać swoich ludzi i korzystać na tym. Problem w tym że wcześniej media PiSowskie były w ogromnej mniejszości. TVP im teraz pomaga. Przynajmniej TVN i TVP zaczęły się różnić bo wcześniej klepały to samo. Jasne że pozycja w rankingu może
  • Odpowiedz
@AdwokatBoga: mam na tyle rozumu i godności człowieka, aby sprawdzić historie tego rankingu i zauważyć, że jest to ranking za cały rok 2015 a nie za okres od listopada do kwietnia. Także jeśli masz rozum i godność człowieka to pomyśl czemu ten spadek zawdzięczasz. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Ale tutaj chodzi o badanie. Inne media (rmffm, onet, wp, rzeczpospolita idt) podają te same informacje. Polska spadła o 18 oczek...

spadła w rankingu dot. pluralizmu mediów (http://www.tvn24.pl)

@zauwazylem_ze: nie ma tam ani słowa o wolności prasy tylko o pluralizmie, co oznacza że do tej pory tvp zawładnięte było przez socjalistów eurokratów i to było na rękę osobom tworzącym ranking, a teraz jest zawładnięte przez klerykalnych socjalistów z
  • Odpowiedz