Wpis z mikrobloga

@jeloo: Dostanie jakąś kwotę, a wolfik będzie miał zniszczony front działki i bedzie musiał się odsunąc z budową na tył działki. Prawie zawsze przy służebności właściciel jest w dupę, a odszkodowanie nie pokryje w całości strat
@whitewolfik: Dlaczego gmina nie zrobi podziału i nie wydzieli tej drogi? Możliwe (to zależy od ustaleń planu), że powstaną 3 działki budowlane / rekreacyjne które bedą miały większą wartość niż działka przed podziałem. Jaką powierzchnię ma cała działka?
@Vein: Budowlaną lub rekreacyjną. W zależności od zapisów w planie. Budynek można budować w granicy przecież.Przeznaczenie w planie jest MN czyli budownictwo jednorodzinne.
@whitewolfik: Sory za spam, ale mnie #!$%@? ten przypadek. Jakie masz relacje z sąsiadem od zachodu? W przypadku wydzielenia dróg przez gminę możesz połączyć swoje działki z jego i powstaną wtedy eleganckie działki budowlane. Wtedy możecie sprzeadać lub podzielić się tym jakoś. Pozdr
@billop: człowieku, na serio, co ty chcesz robić na tak wąskiej działce? Ty miałeś kiedyś do czynienia z taką działką, czy tylko wypowiadasz się dla samego faktu wypowiadania? Co z tog, że się pobudujesz na niej, jak w sumie możesz plunąć z jednej granicy na drugą? Przy połączeniu działek, faktycznie wyszły by fajne budowlane, a tak to mały sens ma.
@Vein: Uwierz, że miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla Ciebie może taka działka nie ma wartości, ale dla innego wystarcz to, aby postawić altane i zrobic grilla. Czasami działka, która nie nadaje się pod rezydencję jest działką budowlaną. Są projekty domów specjalnie pod tak wąskie działki. Pozdro