Wpis z mikrobloga

Dzwonie do Playa.
- Dzień dobry, czy ten internet LTE to nielimitowany jest?
- Tak, nielimitowany.
- Ale tak całkowicie nielimitowany, jak ściągnę 2TB to też będzie ok?
- Jest nielimitowany ale po 100GB ściągniętych danych prędkość spada do 1Mbit.
- Czyli jest limitowany tak?
- No jest nielimitowany, ale po 100GB włącza się limit.

Za te kłamliwe reklamy ktoś powinien im się do dupy dobrać.
  • 56
@npsr: Albo się włączy jeszcze przed 100gb i będzie #!$%@?, że to moja wina bo nie wolno oglądać za dużo showupa albo youtube hd. Już kiedyś miałem neta w dużej korpo (orange), dzięki postoje :)

*ciekawostka. Kiedy podpisywałem nową umowę w playu, gość coś się pytał ile potrzebuje neta do telefonu. Ja mówię, że tyle co mail/facebook/www czyli jakieś 3gb miesięcznie na luzie starczy do telefonu. Ten patrzy, mówi do mnie
@Adasi: u mnie non stop leci jakiś stream w HD, używam netu normalnie, nie oszczędzam. Na dwa kompy tablety i PLAY station i nigdy lejka nie było. Poza tym jest na kartę, więc zawsze można zrezygnować. A używam go od początku tej oferty. Jedyny problem: nigdy nie wiadomo, kiedy doładować. Trzeba pamiętać.
@npsr: No to ja mam inne doświadczenia. Też korzystam z tej oferty od początku i kiedyś chyba nie było lejka, bo ze dwa razy mi po prostu odcięli transfer i wysłali sms, że koniec. Natomiast ostatnio rzeczywiście nic nie blokują i jest pełne 30 dni, chociaż ja 100GB przekraczam o niewiele, o 10-20% może.

Jedyny problem: nigdy nie wiadomo, kiedy doładować. Trzeba pamiętać.


Doładuj za więcej i włącz sobie cykliczną usługę.
@Adasi: siedzę własnie na playu z lejkiem. Nie katuje bardzo neta, zero torrentów itp. Włącza się po jakiś ~120gb ale da się żyć. Youtube max 480p więc nie jest jeszcze tak źle.
@Adasi: Ja mam z play internet. Też lejek po 100 gb ale faktycznie po 100 gb i faktycznie zwalnia do 1 mb mniej więcej. Generalnie po 100 gb nie ma z nim problemu w użytkowaniu. Ale nie jakiś za 89 zł co mówisz bo co to w ogóle jest ? Taki za 45 zł miesięcznie bez umowy sama karta. Generalnie potrzebowałem jakiś i jestem w miarę zadowolony bo tylko mobilny mnie