Wpis z mikrobloga

@Turysta10: Niestety, nie orientuję się aż tak. Zarówno jedna i druga ekipa wydaje się być w porządku, dlatego polecam Ci zapytać się ich osobiście ;)

  • Odpowiedz
@JadeZabiore_PL:

Cześć,
jeżdżę regularnie między miastami i chce aby wpadło mi parę zł za transport paczki.

Przejrzałem parę portali jak wasz. Ale wszędzie pustka. Które są największe gdzie radzisz mi się wystawić?
  • Odpowiedz
Nieskromnie napiszę, że jesteśmy pierwszym tego typu portalem, najdłużej działającym, największym. Tak więc zapraszamy do nas. Tym bardziej, że niebawem startujemy z nową stroną, aplikacją mobilną oraz dużą i ciekawą kampanią ;) Będziemy potrzebowali wieeeelu kierowców, a każdemu postaramy się dać zarobić :)
  • Odpowiedz
@Turysta10: Turysto, z nami nie zabłądzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteśmy portalem założonym przez studentow, działamy niecałe 4 miesiace, rozrastamy sie dość prężnie, a paczki sie dostarczają juz po całym swiecie i zapraszamy do naszej Społeczności. Mirek Mirka zrozumie :) aha, i co ważne - dopiero co ruszyliśmy z przesyłkami miejskimi i jesli masz chwile wolnego czasu od czasu do czasu, będzie możliwość dostarczania paczek w
  • Odpowiedz
@Turysta10: my sie staramy nie określać jako blabla dla paczek, jesteśmy poprostu pickpackiem czyli platformą do społecznościowego dostarczania przesyłek :) a jesli chodzi o sektor to oczywiście logistyka
  • Odpowiedz