Wpis z mikrobloga

@JadeZabiore_PL:

Cześć,
jeżdżę regularnie między miastami i chce aby wpadło mi parę zł za transport paczki.

Przejrzałem parę portali jak wasz. Ale wszędzie pustka. Które są największe gdzie radzisz mi się wystawić?
Nieskromnie napiszę, że jesteśmy pierwszym tego typu portalem, najdłużej działającym, największym. Tak więc zapraszamy do nas. Tym bardziej, że niebawem startujemy z nową stroną, aplikacją mobilną oraz dużą i ciekawą kampanią ;) Będziemy potrzebowali wieeeelu kierowców, a każdemu postaramy się dać zarobić :)
@Turysta10: Turysto, z nami nie zabłądzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteśmy portalem założonym przez studentow, działamy niecałe 4 miesiace, rozrastamy sie dość prężnie, a paczki sie dostarczają juz po całym swiecie i zapraszamy do naszej Społeczności. Mirek Mirka zrozumie :) aha, i co ważne - dopiero co ruszyliśmy z przesyłkami miejskimi i jesli masz chwile wolnego czasu od czasu do czasu, będzie możliwość dostarczania paczek w miastach
@Turysta10: my sie staramy nie określać jako blabla dla paczek, jesteśmy poprostu pickpackiem czyli platformą do społecznościowego dostarczania przesyłek :) a jesli chodzi o sektor to oczywiście logistyka