Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy budzisz się w niedzielę, odpalasz fejsa a tam zdjęcia Twojej byłej (z którą byłeś 3 lata, 2 miesiące temu się rozstaliśmy) jak to ona się świetnie bawi w sobotnią noc na jednej z imprez. Oczywiście zdjęcia wszystkie selfie z mnóstwem znajomych, podpisane czuję się świetnie lub rozbawiona...i się zastanawiasz jak to możliwe, że osoba kiedyś najbliższa mi jest już tak obca a ja dla niej już jestem zapewne nikim. I cała niedziela spierdzielona przez to jak ona się super bawi beze mnie i tak szybko się podniosła...ehhh pachnie mi tu dziś przegrywem.
#tfwnogf #przegryw #feels #zwiazki
  • 26
@jormungand87: Nie no ze znajomych nie usuwam, bo nie rozeszliśmy się jak wrogowie.
@signap: Jej nie obserwuję, ale mamy innych wspólnych znajomych których oznaczyła i automatycznie to widziałem już na tablicy.
@maschio94: @tracheotomia: No faktycznie może tak być, ale w jakim celu wtedy jest to działanie? Wzbudzenie zazdrości czy co? To jednak tęskni ? Ciężko to zrozumieć.
@Topgun: Jak tłumaczyłem już jej nie obserwuję, tą funkcję mam wyłączoną. Jednak naszych wspólnych znajomych tak. Akurat z nimi kontakt mam dobry więc nie chcę przestawać ich obserwować. Po prostu muszę się z tym mierzyć. A że dziś nie dałem rady dlatego feelsa strzeliłem. Następnym razem może będzie lepiej.