Wpis z mikrobloga

@ssjfrytek: byłem z tym u sutkologa na NFZ.
Z USG wyszło ze costam malutkiego jest, ale nie kwalifikuje się do operacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na razie zejdź poniżej 15% bf i wtedy postaram się coś z tym zrobić.
@SpalamTo: jest miesnia sporo, tluszczu niestety tez. A co do klaty, ja dlugie lata podejrzewalem u siebie gino, w koncu dwa lata temu zrobilem wszystkie badania i nic nie ma. Czasami po prostu genetycznie klatka ma taki ksztalt i juz. Ew. mozesz miec lipomastie ale to juz problem czysto estetyczny
@Ch-jogromPL: wiesz co, nie znam sie. Macaly mnie dwie endokrynolog i nic nie wyczuly. Plus badania krwi na hormony i bardzo nieprzyjemne usg jajek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podobno jest spokoj, ale nie chce mi sie w to wierzyc dlatefo planuje zasiegnac porady u jeszcze jednego lekarza
Jak jesteś ubezpieczony to operacja usunięcia ginekomastii jest w pełni refundowana przez NFZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ssjfrytek: Ale on ma po prostu tłusty cyc a nie gino. Popracuje nad klatą (widać teraz, że mięśnia tam tyle co kot napłakał), zredukuje, to ewentualnie będzie można stawiać diagnozę.
@mam_kaloryfer:
@Ch-jogromPL: jest minimalne coś twardego pod sutami. W kształcie pierścienia.
Na bank cos tam jest bo po USG lekarz powiedział ze jest Gino ale niewielkie. Zalecił schudnąć.
Dziwne jest to, że pojawiło się to w momencie kiedy przestałem ćwiczyć i zacząłem bardzo szybko obrastać w tłuszcz.
Musze powiedzieć, że wygląda to dużo lepiej niż gdy ważyłem 94kg. Także mam duże nadzieje ze, przynajmniej jeszcze trochę się to zredukuje do
@SpalamTo: #!$%@? ci estro czy cos i tyle, idz prywatnie i pozbadz sie tego, na poczatek wiadomo chudnij ile sie da, ale po tym co widze to nie wydaje mi sie zebys mial dobra miske, ja duzo lepiej wygladam, a jedyne co biore to krete i #!$%@? 4500-5000kcal i waze 110kg, a fatu mam raczej mniej od ciebie
@Ch-jogromPL: No ale stary, co Ty się do niego porównujesz ze swoją klatą? Bez urazy, ale @SpalamTo w porównaniu do Ciebie ma smutne, miękkie, tłuste cycuszki, bo jak sam przyznał zamiast pompować klatę "machał hantalami".
@Ch-jogromPL:
@rdza:
Tak jak pisałem ćwiczę od września zeszłego roku po 2-3 latach całkowitej przerwy od silowni.
Od września do lutego cwiczylem w domu hantle, drążek, uchwyty do pompek. W momencie gdy ten sprzęt to było już za mało wróciłem na siłownię.
Także siłke mam dopiero nieco ponad miesiąc. Weź to pod uwagę. Nie mogę się porównywać z kimś kto ćwiczy regularnie od kilku lat.
Myślę że 90kg na ławce
@Ch-jogromPL: 250mg tescia tygodniowo to raczej niewiele, a wpis zrobiłem tylko, żeby dowiedzieć się ile � mam aktualnie, a nie żebyś oceniał prawilnosc wbijania przeze mnie soku.
Dziękuję, że się o mnie martwisz, ale to moje pieniążki i moje zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli już chcesz mi pomóc to rozpisz mi swój plan treningowy na klatkę bo może coś źle robię ( ͡° ͜ʖ