Wpis z mikrobloga

@SpalamTo: nom, piorytet postawilem na barki, lydki i plecy, udalo mi sie tylko barki pieknie #!$%@?, lydki dalej lipa, a plecy tylko grubosc poprawilem, bo lekka kontuzja przeszkodzila mi popracowac nad szerokoscia, do zrobienia na kolejnej masie
@Ch-jogromPL: ja aktualnie robie coś takiego:
Płaska: 12x60, 10x80, 8x80, 6-8x90
Skośna w dół tak samo
Skośne w górę hantle: 12x25, 10x27,5, 8x30, 8x30
Rozpiętki: 3 serię po 10x17,5

Co byś zmienił?
Może #!$%@?ć tą skośną w dół?
@SpalamTo: musisz sie nauczyc korygowac wszystko na bierzaco na podstawie efektow, myslisz ze jak np robisz jakies cwiczenia 3miesiace i nie ma zadnej poprawy to nagle robiac to samo 2miesiace dluzej cos sie nagle zmieni ? ja sam dosyc duzo cwiczen zmienialem, w zaleznosci jak czulem i w koncu doszedlem do mojego zestawu ktory dobrze dziala i trzymam sie tego, nie ogarnelem jeszcze lydek, szerokosci plecow, ale kwestia czasu i dojde
@SpalamTo: no i właśnie o tym dzisiaj pisałem w wykopalisku o betoniarach. #!$%@? teścia a aromasinu/arimidexu nie masz "jakby coś", pewnie żeby estradiolu pilnować robiąc badania krwi to nie słyszałeś. Zrobiłeś sobie gino na własne żądanie, boś głupi :) Przez takich nierozsądnych użytkowników, koksy mają opinię jaką mają.
@SpalamTo: chcesz miec dobra klate to rob ja czesto, olej raz w tygodniu rob dwa lub trzy razy z mniejsza intensywnoscia, synteza bialka co 48-72h wiec smialo mozna dwa razy w tygodniu ta sama partie robic tylko nie zajezdzac. Skup sie glownie na wyciskaniu na skosie sztanga, hantle i lawa pozioma glownie sztanga bo tam najwiecej zalozysz. Technika dograna i sensowny plan w stylu np

incline bench press
50%x5
70%x5
90%x3
@SpalamTo: aha ten system okreslenia na ile jestes w stanie zrobic powtorzen bazujac na samopoczuciu aby Dana sesja treningowa byla owocna nazywa sie RPE, google RPE session method
@maze: kurcze strasznie skomplikowanie to rozpisałeś. Mało z tego rozumiem.
Można troszkę prościej?
Generalnie jestem na siłce 5-6 razy w tygodniu.
Codzień ćwiczę inna partie, z wyjątkiem całych lap (bic +tric+przedramiona razem).
2 razy w tygodniu dokładam brzuch, a po każdym treningu 20min interwalów (5-6 razy w tyg).
Ciężko będzie mi dołożyć jeszcze jeden dzień klaty.
Nie chce się przetrenować.