Wpis z mikrobloga

Uwazam ze tzw akcja Sprzatanie Swiata to patologia, a zaprzeganie do pracy dzieci w przedszkolach i szkolach aby pracowaly ZA sluzby kkmunalne w soboty powinno vyc scigane.

Czego uczymy te dzieci? Ze mozna peacowac za darmo? Ze ich czas wolny nic nie znaczy? Ze mozna placic podatki a odpowoednie sluzby nic z tym nie robia? Ze pozwala sie producentom pakowac zywnosc w plastik, tetra pak i inne niebiogradowale pojemniki a koszty przerzucac na podatnika?

#oswiadczenie #takaprawda #ekologia #klimat #srodowisko #bekazlewakow #lewackalogika
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@highlander: Gadasz głupoty. Jak trochę posprzątają i zobaczą ile wysiłku trzeba włożyć by posprzątać mały kawałek lasu to będą mniej skłonni do postępowania jak burżuje z domków, którzy wywalają śmieci do lasu, bo szkoda im dopłacić kilku złotych za wywóz dodatkowych śmieci.

Wzorem do naśladowania jest Japonia, tam dzięki temu jest dyscyplina, a dzieciaki poza patologią nie tracą czasu na głupoty i się nie nudzą.
Bethesda_sucks - @highlander: Gadasz głupoty. Jak trochę posprzątają i zobaczą ile wy...
  • Odpowiedz
@highlander: ale #!$%@?. Prosta droga by wychować dzieciaka, który nic nie pomoże jeśli nic z tego nie będzie miał lub że inni są od tego, więc wbite. Gratulacje, takich bananowych dzieci potrzebujemy.
  • Odpowiedz
Ze mozna placic podatki a odpowoednie sluzby nic z tym nie robia?

@highlander:
Idąc taką logiką, można powiedzieć, że można śmieci wywalac jak popadnie, bo komuś tam płacimy.
To akcja symboliczna, ja do dziś nie mam sumienia wyrzucić papierka na chodnik, być może dlatego, ze za dzieciaka ze 2 razy brałem w tym udział.
Generalnie to pokazuje, że śmieci nie biorą się z nikąd, a praca męczy :D
  • Odpowiedz
idąc moją logiką


@highlander:
Czyli twoją, bo ja zastosowałem twoją. Wyciagasz wnioski jakie ci pasuje, nie ma to nic wpsólnego z logiką.
Równie dobrze można powiedzieć, że uczymy tego, że sami mamy nie wyrzucac śmieci, bo wtedy ktoś inny będzie to musiał zbierać lub nie pozbiera nikt. Zazwyczaj sprżeta się takie miejsca, gdzie nikt oficjalnie nie sprząta. Innymi słowy, jesli ty wyrzucisz papier gdzieś na osiedlu, to może on się znaleź za tydzień 3 km dalej w lesie.
Absolutnie nie ma to na celu uczenia pracy za innych. Raczej szacunku do pracy innych i tego, że nawet nasze śmieci, moga znaleź się kilk km dalej i równie dobrze, to może być
  • Odpowiedz