Wpis z mikrobloga

Zapisy zakończone.
Na chwilę obecną mamy 523 zapisane i zweryfikowane osoby.
Ta liczba może się zwiększyć jeszcze o zgłoszenia osób, które nie napisały opisu "o mnie" lub napisały coś na wzór "domyśl się"/"wszystko masz w moim profilu".

Nie chciałbym by później były do nas o to pretensje, dlatego informujemy, że czekamy na uzupełnienie opisów do godziny 15 (sobota 16.04.2016 godz: 15:00), a następnie wszystkie zaległe zgłoszenia zostaną automatycznie odrzucone, a tym samym osoby te nie będą mogły wziąć udziału w tej edycji. Dotyczy to następujących osób:

1. @Fallenzgr
2. @augustulus
3. @kwiatencja
4. @wankiel
5. @jam_nick
6. @Oskarek89
7. @Piotr-muwi-rze
8. @posuck
9. @Siadak
10. @picasssss1
11. @kkamill
12. @Maciek5000
13. @jamesbond007
14. @Emptyhuman
15. @Spratus
16. @kisiel119

Będziecie mieli tylko jedną możliwość edytowania tego opisu, dlatego szybkie przypomnienie co powinno się w nim znaleźć i po co on jest:

Opis ten, powinien pomóc Twojemu nadawcy w przygotowaniu Twojej paczki. Weź to proszę pod uwagę. Dobrym pomysłem > jest zawarcie w opisie tego czym się aktualnie zajmujemy, jakie są nasze zainteresowania czy/i preferencje odnośnie słodyczy, pocztówek itp. Proszę o wysłanie w odpowiedzi poniżej uzupełnienie tego pola.

(by b_g)

napisz dwa zdania o sobie samym poza wymienionymi zainteresowaniami? Na przykład w jakim wieku jesteś? Zainteresowania wymienione są ok, ale mimo wszystko miło jest wiedzieć coś więcej o Odbiorcy naszej paczki :)

(by kuki
1988)

Niestety, jeżeli kolejna wersja opisu, którą podeślecie nie będzie wystarczająca to Wasze zgłoszenie zostanie odrzucone i nie będziecie mogli wziąć udziału w tej edycji Wykopoczty. Nie chcemy nikomu robić na złość, tylko jutro już niestety nie będzie czasu na odbijanie piłeczki i proszenie o napisanie kilku zdań - a nie chcemy robić wszystkiego na wariackich papierach.

Pragnę również zauważyć, że ta edycja wykopoczty jest organizowana tylko przez dwie osoby. A mimo to, czas naszej odpowiedzi (o ile nie jest to w nocy) w 90% był krótszy niż 30 minut.
Uważam, że przy 800 zgłoszeniach od Was nie jest to najgorszy wynik.
Tak samo, na 800 "ticketów" (weryfikacja danych / za mało punktów) nie zaakceptowaliśmy tylko 40 (5% z całości) - wydaje mi się więc, że ten wynik również nie jest taki straszny przy takiej ilości osób.

Jak to uzupełnić?
Wejdźcie na https://zapisy.wykopoczta.pl -> Kontakt z organizatorami -> zgłoszenie "Weryfikacja danych".
Wystarczy, że napiszecie wymagany opis w odpowiedzi, my go za Was zaktualizujemy.

Termin losowania i rezygnacja z zabawy
Losowanie odbędzie się jutro w godzinach wieczornych. Nie mogę obiecać dokładnie o której się ono odbędzie, podejrzewam, że w okolicach godziny 16-17. Do momentu losowania (o tym będzie wpis na mirko) każdy ma możliwość rezygnacji z zabawy bez konsekwencji. Rezygnacja z zabawy po wylosowaniu będzie się wiązała automatycznie z wpisem na listę hańby, a tym samym brakiem możliwości udziału w wykopoczcie (dotyczy tej i każdej kolejnej edycji Wykopoczty).

Tymczasem, życzę Wam spokojnej nocy, i liczę, że jutro zobaczymy z Kuki 16 zgłoszeń z pięknymi opisami, i wieczorem będziemy mogli przedstawić Wam wyniki losowania. :-)

#wykopoczta #wykopocztaogloszenie #wykopocztaorganizacja
  • 17
@kwiatencja: a wybacz, spisałem wszystkie zgłoszenia ze statusem "oczekiwanie na odpowiedź użytkownika". u Ciebie jest to inne zgłoszenie (sprawdź w panelu. :)) - wybacz raz jeszcze Ciebie to nie dotyczy jednak. :P
Będziecie mieli tylko jedną możliwość edytowania tego opisu, dlatego szybkie przypomnienie co powinno się w nim znaleźć i po co on jest:

Opis ten, powinien pomóc Twojemu nadawcy w przygotowaniu Twojej paczki. Weź to proszę pod uwagę. Dobrym pomysłem > jest zawarcie w opisie tego czym się aktualnie zajmujemy, jakie są nasze zainteresowania czy/i preferencje odnośnie słodyczy, pocztówek itp. Proszę o wysłanie w odpowiedzi poniżej uzupełnienie tego pola.


(by b__g)

napisz dwa
@surma: faktycznie, mój błąd, ale truliśmy o tym pod tagiem #wykopoczta notorycznie. :'( Jeżeli chcesz to napisz jak najszybciej do mnie PW, to na szybciocha Cię dopiszemy. :-)

@tiqi: Nie mam pojęcia, otrzymałeś potwierdzenie od naszego bota?
@b__g: szkoda, kolejny raz próbowałem z wykopocztą i nic nie wyszło, no ale tak to jest jak człowiek nie siedzi 24h przy kompie ;) a co do opisu moim zdaniem podchodzicie zbyt rygorystycznie, owszem przydatne w pewnym stopniu dla osób które mają problem z jakimiś rzeczami, ale moim zdaniem psuje to trochę zabawę z odgadnięciem co lubi dany użytkownik po aktywności jego konta itd.