Wpis z mikrobloga

Jak byłam małą dziewczynką i oglądałam tv a tam nagle "OGLOSZENIE PŁATNE" bardzo szybko przelaczalam kanał. Nie chciałam narażać rodziców na koszty. Teraz za każdym razem jak słyszę te słowa to kisne w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozowypasek #dziecinstwo #telewizja #wspomnienia
truskawaa - Jak byłam małą dziewczynką i oglądałam tv a tam nagle "OGLOSZENIE PŁATNE"...

źródło: comment_elkotltEahPB3WFHtWdZabXbbOv5ABuK.jpg

Pobierz
  • 37
@truskawaa: Jak byłam mała, w TV leciała reklama proszku E - że jakiś konkurs i można wygrać kasę. Zobrazowane to było w ten sposób, że jakaś babka sypała do pralki proszek E, potem otwierała drzwiczki i wylatywały pieniądze. Więc na każdych zakupach domagałam się głośnym krzykiem, żeby kupić proszek E, to będą pieniążki na nową lalkę Barbie :D
@truskawaa: Jak byłem małym (no dobra nigdy nie byłem mały) chłopczykiem leciała w telewizji reklama proszku do prania Fox czy też Foxy. Przychodzi Lis do domu i sprzedaje proszek za jakąś tam symboliczną kwotę. Pewnego dnia gdy babcia prała spytałem się "Babcia a Ty tez kupujesz ten proszek od Liska jak przychodzi do Ciebie?". Kisnę ze swojej głupoty do dziś.
Jak byłam mała to widząc na początku filmu wsród napisów "w pozostałych rolach" myślałam że Ci aktorzy się nie zmienili względem wcześniejszych wersji :(
@truskawaa: Przy napisach końcowych kiedy wyczytywali kto użyczył głosu - padało na samym końcu magiczne: "i inni". Kiedy byłam mała zawsze zastanawiałam się kim jest tajemnicza "Inni" i dlaczego jest wszędzie. Cóż......