Wpis z mikrobloga

Jak byłam małą dziewczynką i oglądałam tv a tam nagle "OGLOSZENIE PŁATNE" bardzo szybko przelaczalam kanał. Nie chciałam narażać rodziców na koszty. Teraz za każdym razem jak słyszę te słowa to kisne w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozowypasek #dziecinstwo #telewizja #wspomnienia
Pobierz truskawaa - Jak byłam małą dziewczynką i oglądałam tv a tam nagle "OGLOSZENIE PŁATNE"...
źródło: comment_elkotltEahPB3WFHtWdZabXbbOv5ABuK.jpg
  • 37
@truskawaa: Jak byłam przedszkolakiem i oglądałam tv, zastanawiałam się, skąd się biorą Ci ludzie w nim. Najbardziej intrygowało mnie to gdy zaczynały się wiadomości. Jak nikt nie patrzył, to jak najszybciej biegłam za telewizor, żeby nakryć tych wszystkich ludzi, zanim zdążą wejść do środka obudowy. Potrafiłam tak robić nawet godzinę. Byłam przekonana, że oni odgrywają te scenki za telewizorem, ale jak ktoś tam podejdzie, to chowają się do środka :<
@cherme: miałam podobnie z jakimś proszkiem, w którego reklamie lis babce wsypywał pieniądze do ręki. kiedy mama kupiła ten proszek to zapytałam się czy dostała pieniądze od lisa XD
@truskawaa: mi się przypomniał jakiś taki magiczny seans, że trzeba było po telewizorze palcem jeździć wg określonych wskazówek. No i tak jechałem aż się wystraszyłem, że mnie serio gdzieś teleportuje (bo takie było niby założenie) i spanikowałem - przestałem brać w tym udział. No i teraz nie wiem czy by mnie teleportowało czy nie :P
@truskawaa: ale to tylko moja cząstka z dzieciństwa tu siedzi - ta teleportowana. Na tyle sprytnie przerwałem tamten seans, że reszta wiedzie życie naziemne z dala od piwnic, kolor loginu zobowiązuje ( ͡º ͜ʖ͡º)