Wpis z mikrobloga

Idę zaraz na rozmowę o pracę i nie mogę się już doczekać mojego ukochanego, najlepszego pytania na takich rozmowach...

Dlaczego chce Pani pracować w naszej gównianej firmie za najniższą krajową na pół etatu?


Uwielbiam ()
#takietam
  • 110
  • Odpowiedz
@loczyn: panie z lodzi to na upartego do pracy mozna do wwa dojezdzac. Czasem krocej sie jedzie niz z portu na radogoszcz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jakr: Znam i takich, ale to zajmuje gdzieś tak z godzinę do nawet 75 minut. Mieszkając w Warszawie i mając 10 min do pracy autem zyskuję miesięcznie 2860 minut, co rocznie daje 572 godziny. Czyli 23 dni* rocznie jestem "krócej" w pracy :)
W tym czasie mogę nauczyć się czegoś nowego, zgłębić nowe hobby lub pobyć z rodziną.
Hajs się zarobi, ale czasu nikt nie odda.

*-licząc 24h jako dobę,
  • Odpowiedz
@loczyn: wiem dlatego strasznie ucieszylem sie jak jednak dostalem robote w centrum a nie na teo - sam mieszkam na gornej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Przeczytałeś rady innych, ale moich odpowiedzi już nie :]

W Krakowie miałam pracę z której zrezygnowałam, ze względu na przeprowadzkę. Nie chcę mi się trochę wywlekać tu całego życia prywatnego, ale są konkretne powody by tu zostać, niezależne ode mnie i nie jest to moje "widzimisię".
  • Odpowiedz
  • 0
@ElCidX: Nie, nie przysługują mi staże bo nie skończyłam 25 lat :) zapomnieli mi w urzędzie o tym powiedzieć.
@einzel: próbuję zmonetyzować cokolwiek, myślę intensywnie nad firmą ale nie ma łatwo.
  • Odpowiedz
@kicioch: ciężko mi zrozumieć Twoją decyzję o przeprowadzce z Krakowa. Osobiście nie widzę opcji wyjechania do mniejszego miasta i szczerze nie wiem co by mnie do tego zmusiło.
  • Odpowiedz