Wpis z mikrobloga

Idę zaraz na rozmowę o pracę i nie mogę się już doczekać mojego ukochanego, najlepszego pytania na takich rozmowach...

Dlaczego chce Pani pracować w naszej gównianej firmie za najniższą krajową na pół etatu?


Uwielbiam ()
#takietam
  • 110
  • Odpowiedz
  • 1
@ciamak7: ano, jeszcze faktycznie jak masz jakieś dokonania w tym cv i możesz wybrać to najważniejsze ale w większości przypadków to pytanie nie ma sensu
  • Odpowiedz
@kicioch: Zawsze zastanawiało mnie jak można pracować za najniższą krajową, rozumiem jeszcze długopisy czy coś co robisz w wolnej chwili ale normalna praca 8-16, przesiedzenie życia w obozie za taki odpad pieniężny?
  • Odpowiedz
@Minesr33: ty sie dziwisz, a niektorzy ludzie faktycznie nie maja wyboru, z czesci to tez pewnie ich wina bo nie maja ambicji, ale tez systemu, zagranica za ta sama prace zarabialiby pewnie normalnie.
  • Odpowiedz
@Minesr33: paaanie, to je Tarnów, tu jak masz swojo firme i gadasz z lokalnymi klientami, to jakbyś do Wąchocka trafił, czy innego Białegostoku.

@kicioch: powodzenia życzę byś pracę dostała i za wincyj niż najniższa :)

  • Odpowiedz
Wiem, ale nie każdy ma ten przywilej mieszkania gdzie się chce :)


@kicioch: No ale to jesteś jakimś niewolnikiem? Poza tym do pracy można też dojeżdżać. Wydajesz się kumatą osobą, więc raczej nie powinno być problemu ze znalezieniem czegoś w Krk albo okolicach (pociąg zatrzymuje się w kilku miejscach zanim dojedzie do Krakowa).

Edit: okej pociąg jednak to 1-1h 20 minut jazdy :/ Może Mielec?
  • Odpowiedz
@kicioch: najlepsze pytanie to gdzie Pan siebie widzi za 5 lat? Moja odp. W lustrze. Na twarzy rekruterka kretynki konsternacja zmieszana z irytacja
  • Odpowiedz