Wpis z mikrobloga

Idę zaraz na rozmowę o pracę i nie mogę się już doczekać mojego ukochanego, najlepszego pytania na takich rozmowach...

Dlaczego chce Pani pracować w naszej gównianej firmie za najniższą krajową na pół etatu?


Uwielbiam ()
#takietam
  • 110
  • Odpowiedz
@kicioch: Cześć Kicioszek. Co się stało? Przecież byłaś na studiach, chciałaś mieć pracę w grodzie Karaka, coś nie pykło, mam nadzieję, że studia skończyłaś? Szukałem Cię nawet wśród znajomych na fejsie ale skasowałaś go? Niedobrze, że źle się dzieje, ale mam nadzieje, że sobie poradzisz w życiowym dołku. W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki, bo jesteś osobą, którą naprawdę warto wspierać, mam nadzieje, że wszystko Ci się ułoży! Trzymaj się
  • Odpowiedz
  • 0
@bartdziur: Naprawdę zostawiłbyś na pastwę losu chorego członka rodziny, jedynego którego masz, wiedząc że jest samotny? Smutne to trochę, ale ok. Twój wybór. Mi by sumienie nie wytrzymało.

@Kurgan: Nie chcę opisywać ostatnich miesięcy swojego życia bo były ciężkie, facebooka nie usunełam, ale staram się go oddzielić od wykopu to nic dobrego z tego nie wynikało. :)
  • Odpowiedz
@kicioch: Wiem, czytałem, że nie chcesz się otworzyć na Wykopie, w sumie to tylko dobrze o Tobie świadczy. Sam też nie mieszam tych dwóch światów, teraz nawet myślę o całkowitym skasowaniu fejsa, szczególnie, że niebawem wejdę na rynek pracy i w sumie trochę wstyd jest na tej tablicy :D. Trzymaj się raz jeszcze i pamiętaj, że mimo sporej, niezdrowej atencji na Wykopie (teraz zapewne już w racjonalnych granicach) też możesz liczyć
  • Odpowiedz
aaa idź :D tyle ludzi na jedno stanowisko, że nawet nie chce mi się pisać :D


@kicioch: na pewno nie ma takiej tragedii jak rok - czy już może dwa - temu w NS podczas rekrutacji do zaszczytnej roli merchandisera czy innego wykładowcy w markecie.

  • Odpowiedz
@kicioch: Gwoli przypomnienia podsyłam swój list motywacyjny. Może ci się kiedyś przyda.

Poszukuję pracy. #!$%@?ę się sporym poczuciem humoru, więc praca za śmieszne pieniądze jest moim priorytetem. Mam 32 lata i 30 letnie doświadczenie w pracy. Skłamałbym że mam inżyniera albo doktora ale przy pracy fizycznej (zbieraniu owoców czy operowaniu łopatą) to chyba nie ma wielkiego znaczenia. Więc napiszę prawdę, że nie mam nawet matury, proszę pamiętać że niewolnik nie może
  • Odpowiedz