Wpis z mikrobloga

Idę zaraz na rozmowę o pracę i nie mogę się już doczekać mojego ukochanego, najlepszego pytania na takich rozmowach...

Dlaczego chce Pani pracować w naszej gównianej firmie za najniższą krajową na pół etatu?


Uwielbiam ()
#takietam
  • 110
  • Odpowiedz
ta o ktorej wspomniales.


@marcooo80: Mam Ci podawać z imienia i nazwiska? :D
Ogarnij się.

nie wiem gdzie ty zyjesz zeby zmiana branzy zajmowal pstrykniecie palcow

Nie pstryknięcie palcami, ale rok wystarczy, a znam i takie osoby co po 5 lat tkwią w gównie.
5 lat to jest ogrom czasu.
  • Odpowiedz
wypisujesz bzdury, wiec podawaj konkrety. ps. to tym gorzej skoro znasz je osobiscie :))

to chyba mowisz o wykladaniu towaru i akwizycji. Rok na nauczenie sie danej dziedziny w stopniu zaawansowanym zeby miec z tego wyzszy zarobek to smiech na sali.
  • Odpowiedz
@marcooo80:

wypisujesz bzdury, wiec podawaj konkrety.

Ja wiem, że tu upublicznianie czegokolwiek jest w modzie, ale nie będę nikogo upubliczniał.

ps. to tym gorzej skoro znasz je osobiscie :))

Bo?

Rok na nauczenie sie danej dziedziny w stopniu zaawansowanym zeby miec z tego wyzszy zarobek to smiech na sali.

Od razu musisz mieć większy? Czasami trzeba zrobić krok w tył, żeby zrobić dwa w przód.
Jednak i tak myślę, że grochem
  • Odpowiedz
Bo tutaj każdy pocisnąć lubi, ale żeby coś zasugerować czy pomóc samemu to średnio.


@loczyn: rzucasz się tutaj jak ryba w sieci. kim ty #!$%@? jesteś, żeby mówić innym, jak mają żyć? biorąc pod uwagę, że mówimy o anonimowych osobach z internetu, po prostu nie zamierzam nikomu mówić, co ma w życiu robić. rada "znajdź lepszą pracę" jest gówniana, tak jak "wyjdź do ludzi" w przypadku osoby z depresją.
  • Odpowiedz
rada "znajdź lepszą pracę"


@inrzynier: brzmi kuriozalnie, ale często się okazuje, że to jedyne sensowne wyjście i jakże prawdziwe, ale nie dostrzegane przez osobę poszkodowaną.
Nie jedna osoba szuka pracy tylko takiej która wg. niej może wykonywać, a nie patrzy na coś wyżej, albo dalej.
Czasami są małe miasteczka w których jest bida z nyndzą, a np 30 km dalej jest jeszcze mniejsza mieścina ale np z ogromną fabryką farb, okien
  • Odpowiedz