Wpis z mikrobloga

@Siepa: kiedyś dużo gothic metalu słuchałam, pewnie stąd taki styl. Obecnie raczej nie lubię tego klimatu, wolę kolorowo i radośnie :D
  • Odpowiedz
@Changa: Och, jeszcze jedynki pokazałam, jak w magazynach, teraz wyglądam seksi! Jak nisko trzeba upaść, by sobie wsadzać palca do mordy i pozować przed obiektywem starając się potem wrzucić ten jeden, wybrany kadr do sieci po atencję? To już nawet nie jest śmieszne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Obecnie raczej nie lubię tego klimatu, wolę kolorowo i radośnie :D


@Changa: gdyby naszło Cie na wspomnienia i znów chciałabyś poczuć te klimaty to wiedz że będziesz mile widziana w piwnicach sporej ilości wykopków, tylko lepiej uważaj.... o ile wejścia do piwnic stoją otworem to z wyjściem mogą być problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że jak dziewczyna wygląda trochę inaczej niż na obrazku z katechizmu to
  • Odpowiedz
negatywne komentarze w większości są z powodu "afery" w której naśmiewała się z stulejarzy którzy ją stalkowali


@Siepa: No nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aerials: przecież to wykop mogą ją gardzić, nienawidzić ale i tak nikt by jej z piwnicy nie wygonił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mogłaś się domyślić ze po #pokazmorde przybędzie Ci kilkunastu stalkerów...

Liczyłam na to :D


@Changa: Jako ze masz nietypowe upodobania... piercing, metal, goth, stalkerzy, obrazanie stulejek to również postanowiłem zostać twoim stalkerem w szczególności ze lubię te mocno p----------e ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jestem w tym nowy i niedoświadczony więc mam nadzieje ze wybaczysz mi moje potknięcia.... ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
przede wszystkim lubię psychodeliki


@Changa: bez lsd masz niezłe jazdy, mam nadzieje ze przez ten stalking nie skończę z poucinanymi kończynami ()
  • Odpowiedz
@Changa: Wyzywaj ludzi od stulej - pragnij ich atencji. Jak to o Tobie świadczy.
A jeśli chodzi o wygląd, to z twarzy wyglądasz jak co druga na ulicy, czyli przeciętnie.
Nawet w tej Twojej alternatywności nie ma nic ciekawego.
Ogólnie meeeh.
  • Odpowiedz