Wpis z mikrobloga

Różowy w rozmowie z pewną nieśmiałością mówi że chciałaby ode mnie dostać prezent na "samotne wieczory" (ʘʘ) niestety żenadłem wewnętrznie gdy wyobrażam sobie siebie w sklepie kupującego taką rzecz... co robić (ʘʘ) #rozowepaski wy się pewnie na tym znacie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zwiazki raczej #erotyka #nocnazmiana
  • 20
@L3gion: to spytaj NPC w sklepie. (,) jezu, nieporadnosc ludzi mnie zaskakuje. w czym widzisz problem, bo nie rozumiem? jak kupowałes pierwszy raz gumki to tez pytałes na internetach?
rzecz jak rzecz, idziesz, mówisz ze chcesz i który na początek mógłbyś wziąć aby sobie sprawdziła. ot co
@redmonk: w niczym, zwykła rozkmina na nocnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) są tu tysiące ludzi, może się akurat trafi różowy z *ekhem* doświadczeniem i doradzi? pytanie nigdy nie boli ()
żenadłem wewnętrznie gdy wyobrażam sobie siebie w sklepie kupującego taką rzecz... co robić (ʘʘ)


@L3gion: Dziewczyny w seksshopach od progu poznają takich chłopaków i zawsze z chęcią doradzą( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze też zostaje Ci opcja online. Od siebie dodam, że jeśli to pierwsza tego typu zabawka u was, to raczej zrezygnuj z żylastych, żelowych wibratorów karykaturalnie naśladujących rzeczywistość (chyba, że oboje lubicie
@L3gion: powiem jako czlowiek w ktorego srodowisku obowiazkowym prezentem urodzinowym jest dildo, obsluga w sexshopach to najlepsza obsluga ever, wystarczy nie zachowywac sie jak speszony gimbus i nerwowo nie chichotac na widok roznych rzeczy
@rdza: Dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak to pierwsza dla niej (na tyle że nie wiedziała by jak użyć), chyba faktycznie najlepiej będzie iść do tego sklepu i się poradzić. kupując sam zrobię głupotę i z przyjemności nici :)