Wpis z mikrobloga

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Sparowało mnie dzisiaj z różowym paskiem, którego możecie, cumple, zobaczyć na rycinie zamieszczonej poniżej. Różowy pasek ma na swoim instagramowym koncie niemal wyłącznie zdjęcia, na których jest ona, jej wypięte p----i i pośladki. Studiuje prawo, rzecz jasna (też jestem prawnikiem in spe, ale to temat na inny wpis). Wiedziony wrodzoną mi ciekawością, zapytuje ją, skąd pomysł na to, by wrzucać na insta zdjęcia tego typu. Różowy pasek delikatnie oburza się na moją knajacką bezpośredniość, ale, jako że jestem potomkiem Machiavellego, skłaniam go do zwierzeń. Sądziłem, że oznajmi mi, iż kiedyś przeczytała "Sonet I" Shakespeare'a i że w pamięci utkwiły jej jego dwa pierwsze wersy, zgodnie z którymi "od istot przecudnych łakniemy hojności, iżby róża urody nigdy nie uwiędła", ale nie, panna po prostu jest żywym manekinem na ubrania.
Zastanawia mnie, jak w przyszłości chce wykonywać zawód prawnika? Pomijam już to, że kłóci się to z kodeksem etyki zawodu adwokata czy sędziego, ale przecież żaden klient nie potraktuje jej poważnie. Nie powierzyłbym jej obsługi mojego private equity, gdybym wiedział, że kiedyś szła na łatwiznę.
Co sądzicie o takim przypadku? Czy Wy, #rozowepaski byłybyście w stanie zarabiać w ten sposób? Być po prostu lalunią, która świeci cyckami i tyłkiem, tańszą wersją Kim Kardashian?
Ernst_Juenger - #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Sparowało mnie dzisiaj ...

źródło: comment_OqH7cTbDWLOgbyEWAGjs9HYG7YD4VsAY.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ernst_Juenger: widzisz tu sie rodzi po prostu pytanie, czy jest prawnikiem, bo chce dobrze zarabiać czy dlatego czuje żądze walki. Ja nie jestem prawnikiem, ale z taką pasją walczę często, dla samej zasady i mocno dostrzegam w ludziach, że raczej im się tak nie chce. Oni po prostu chcą żyć dobrze - to przemawia za mną bardziej.
  • Odpowiedz
@vasil: Zgadzam się. Zastanawiam się tylko, czy warto jest handlować w taki sposób częścią swojej prywatności. Może warto odroczyć nagrodę zamiast do pewnego stopnia zamykać sobie drogę do normalnej kariery zawodowej. Ale cóż, każdemu według jego czaru.

@tehSpirit: Szanuję, że nie podałeś waluty. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ernst_Juenger: i tu rodzi się wlasnie natura kobieca. Ona w zasadzie to głownie ma do zaoferowanie swoje ciało, to jest mocny atut jej. Jeśli tanio go sprzeda - szybko straci. Ale zarazem ten towar szybko traci na wartości - wiek.
Reasumując - jeśli nie kierują ją kompleksy tylko jawny biznes to jest zachowanie normalne. Ale zarazem wyklucza przyszłość prawniczą. Mi osobiście nie przeszkadzała by taka kobieta, to jest jak aktorzy
  • Odpowiedz
@vasil: Racja. Nowe media pozwalają wprowadzić dawne strategie marketingowe pod strzechę, więc ona z tego korzysta; chce być żywą przestrzenią reklamową, ale to jej ciało i jej wybór.
Warto pamiętać, że aktorka rozbiera się z jakiegoś powodu - żeby scharakteryzować graną postać, pokazać jej rozwój albo, wprost przeciwnie, upadek. Tutaj powód jest jeden - zareklamować towar, stać się ładnie wyglądającym przedmiotem.
  • Odpowiedz
@Ernst_Juenger: i jeśli przynosi to zyski - czemu nie? Nie wiem jakim prawem się zajmujesz, ale nawet duże firmy łamią prawo - jak np. Play - który był świadomy, iż robiąc kamapanie, w której w jakiś tam sposób odnosił się do innych operatorów, co łamało prawo, ale zarazem był świadomy, iż kara jaką poniesie będzie niższa i odłożona w czasie do oczekiwanego zysku za tą kampanię.
  • Odpowiedz
@Ernst_Juenger: nie koniecznie, bo liczy się cel. Jeśli jest ten sam to można przecież używać tych samych środków. Osoba prawna, podmiot gospodarczy czy zwykły człowiek - jeśli stawiaja sobie ten sam cel, nie można rozgraniczać to dla tego, a to dla drugiego. Nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@vasil: Twarz to coś więcej niż logo firmy, pod którą działa przedsiębiorstwo. Stracisz twarz, stracisz szacunek, opinię, reputację. W przypadku przedsiębiorstwa stracisz jedynie kasę.
  • Odpowiedz
@Ernst_Juenger: wizerunek tez firmy tracą, nie mów, ze nie.. no prosze.
Po drugie, jak traci twarz? prezciez to co wstawia robi znaczny procent kobiet np. fitness.. czy nawet zwykłe nie zarabiające, otoczenie oswoiło się z takimi rzczami
  • Odpowiedz