Wpis z mikrobloga

115075,74-1,95=115073,79

Trzeci trening z tym planem (pierwszy tydzień) http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_G00oCJ1ni1QFTCD8hsbvM807YxKtLhMI.jpg

Podobny czas, podobny dystans, a jednak bardziej się zmęczyłem niż ostatnio. Pewnie dlatego, że przez pierwsze 500m bolał mnie mięsień w udzie i jak przeszło, to zacząłem mimowolnie "nadrabiać". Jakoś dziś wyjątkowo nie chciało mi się biegać, no ale się przemogłem () Normalnie o tej porze to przekręcałbym się z lewego boku na prawy.

#bieganie #biegajzwykopem #sztafeta
Pobierz M.....m - 115075,74-1,95=115073,79

Trzeci trening z tym planem (pierwszy tydzień) ...
źródło: comment_dWYgchu3yTEsnPRIjz9GcYWiviM2e6wz.jpg
  • 7
@Maxxtom: pamietam jak ja zaczynałem biegać, przebiec 2 km było dla mnie jak zrobienie maratonu, myślałem, że płuca wypluję, także powodzenia mirku, podstawa to systematyczność i nie zniechęcaj się, nawet gdy czasem pójdzie gorzej albo nie dasz rady, bo to najgorsze co można zrobić.
@Maxxtom: Jak skończysz czwarty tydzień, to poczujesz, że masz już kondycję o niebo lepszą niż na początku. Ważne, że jak poczujesz moc w nogach, żeby nie przyśpieszać tempa, bo będzie bieda ze stawami. Trzymać się tempa bezpiecznego 6:20 - 6:30. Przy piątym tygodniu zrobiłem ten błąd, dwa treningi w tempie 5:40, nawet się nie męczyłem, było komfortowo, a później przerwa dwa tygodnie, bo stawy zaczęły napier... nad drugi dzień po treningu.
@dietyloamoniowy: teraz w pierwszym tygodniu biegałem tempem ok 5:20-5:50, tylko chodziłem jakieś 9:00 więc średnia była ok7. W następnym tygodniu będzie 2min biegu więc tempo na pewno będę musiał zmniejszyć. Fajnie by było mieć jakiś zegarek, który na bieżąco pokazywałby moje tempo, ale na razie szkoda mi wydawać kasę na takie zabawki.
@Maxxtom: Na początku faktycznie ciężko patrzeć na tempo przez krótkie częste marsze i krótkie biegi, ale po miesiącu Endo będzie wszystkim czego potrzebujesz. Zerkasz co minutę na średnie tempo żeby nie wychodziło za zakres jaki sobie przyjąłeś i zwalniasz albo lekko przyśpieszasz, a podczas marszu niech rośnie. Na aktualne tempo raczej bym nie patrzył, bo raz jest 4:00, a za sekundę 10:00 i ciężko biegać jednostajnie bez nagłych zrywów, bo pokazuje