Wpis z mikrobloga

@le1t00: @gonzollo: @Spoleczny: @cherme: Kurde, patent z czajnikiem okazał się strzałem w 10, laska się budzi, niby siema elo ale trochę nieswojo spogląda, może to dlatego że stałem tuż przy łóżku ubrany gotowy do wyjścia ale nie wiem. Mowie hej słuchaj fajnie, ale wiesz muszę coś załatwić chcesz coś do picia czy już lecisz?
chyba trochę ją to zbiło z tropu
powiedziała że jak chce to pewnie juz
@gonzollo: @Szerlqk: No powiem tak, te piwka jakoś wchodziły i było całkiem spoko, dziewczyna przyjemna spoko gadaliśmy o sytuacji na świecie, śmialiśmy się razem z zawadzkiej wiec na plus. Nie była to jakaś popaprana feministka ale chyba tylko na ta jedna noc.

@gomello: a tak to już czaje, teraz jak już jest po wszystkim wróciło trzeźwe myślenie, no tak ale teraz czuje się bardziej wilkiem niż kojotem
@fuser:
@bachuxd: nie z domu a z kawalerki, a co miałem zacząć rodzinę budować? To dla mnie nowa sytuacja czuje się trochę nieswojo ale uważam że postąpiłem słusznie, nie chciałem się wiązać wiec po co budować pozory przyszłego związku
@pawel_je: nie no aż tak #!$%@? nie byliśmy, tak było ciekawie ale dziś głowa nie boli. Myślę, że jeszcze to powtórzę ale może z inną laską, chyba muszę przemyśleć pewnie sprawy może
@bachuxd: mogła wejść do łazienki przecież jej nie broniłem a to, że od razu wyszła to była jej decyzja
@pawel_je: ja jebe, szanuje wszystkich. po prostu wiem, że to nie było to nie chciałem robić jej i sobie nadziei na związek . A Ty co nagle feminista jakiś kurde to tylko laska z tindera, po coś tam się konto zakłada tak i były segzy i tyle