Wpis z mikrobloga

@jokefake: chcesz mi powiedzieć bym nie wybrzydzał i dziś i poruchał? czy bym na przyszłość szedł do laski a nie zabierał do domu. Własnie wczoraj juz mi się zapalała czerwona lampka jak nie chciała iść do siebie bo niby lokatorki sratytaty.
@IndeedIndeedIndeed: żeby się obudziła? zaraz ja budzę i idę na spontanie
@Spoleczny: @p1p2p3: ta zamów i majątek stracę, szkoda mi hajsu chyba nic z tego nie będzie
@mx2:
Z drugiej strony jak piszesz że nie będziesz inwestował w nią więc nie dasz jej jedzenia o trochę słabe.
Zrób jej herbatę czy tam kawę i podstaw pod nos, ty już się ubierz i przygotuj do wyjścia. Wstanie to powiedz że musisz lecieć na miasto ogarnąć kilka spraw i daj jej z pół h na ogarnięcie się.
Przeproś że nie masz nic w lodówce więc nie dostanie paszy.
Pożegnaj się
@le1t00: Dobra wstawię czajnik, jak zacznie gwizdać to pewnie się sama obudzi. Dobry paten z tym bym się ubrał, to powinno dać jej do myślenia
@Adams_GA: nie bo pomyśli, że jakiś psychiczny jestem
@gomello: nie rozumiem
Dobra koniec tego spania wstawiam wodę na herbatę, za jakąś minute zacznie gwizdać i koniec tej szopki ()
@gonzollo: Bo to są chwile z kategorii "wspólne" z tą laską, która śpi i nawet nie wie, że jej zdjęcie trafiło do neta. Potem się dziwicie, że laski wam nie ufają albo że trudno się z dziewczyną dogadać - jak można się dogadać w związku, w którym jedna strona jest bardziej nakierowana na kolegów/koleżanki niż na partnerkę/partnera?
@mx2:
"ta zamów i majątek stracę, szkoda mi hajsu chyba nic z tego nie będzie więc nie chce inwestować"

Trzeba było planować w przód - a jeśli nie miałeś doświadczenia, to teraz zachowaj się jak facet z klasą, inaczej świetlanej przyszłości w kontaktach z kobietami Ci nie wróżę. Zajeżdża trochę "stereotypowym sebixem", z których wykop się śmieje.