Wpis z mikrobloga

Kupilem we wtorek auto. Wyszlo ogloszenie. Cena dobra. Foty niechlujnie zrobione. MIalem niedaleko to pojechalem. Za ~8 tysiecy wyjsciowo i jeszcze 1,5k dalo sie urwac. Wczoraj rano wymyte, zrobione dobre foty i poszl na ogloszenie.
Dzwoni ten, ktory mi sprzedal i od razu z morda. Ze co ja sobie wyobraza,ze wczoraj kupilem, ze cena o 3,5 tysiaca wyzsza i ze go okradlem i on tego tak nie zostawi!11 !!one Mam mu przelac jeszcze "tysionc" albo sprawa trafia do prokuratury.

Najkultralniej jak tylko moglem wyjasnilem mu,zeby sie pałował. Auto jest moja wlasnoscia i moge z nim robic co mu sie podoba.

- Taaaaak? TaAAAaak?! Ja wlasnie podarlem umowe! I co teraz?!

kurtyna. ( )

#kupautozmikro #januszebiznesu #bekazpodludzi #januszeprawa
  • 57
@bigger: Grubo. Powinieneś dostać odznakę na wykopie handlowiec janusz :)

Jesli cena byla 3.5 wyzsza (jak rozumiem na ogloszeniu), a mowisz, ze jeszcze urwałeś 1.5 to znaczy, że sprzedałeś łącznie 5 tysiecy drozej niz kupiles?
U Ciebie całość zaczyna się od "TLDR: #coolstory jak wydymałem handlarza samochodów XD".


@KeepCalm: Jesteś na wykopie od roku i dwóch miesięcy i nadal się nie zorientowałeś, że to nie jest forum poetyckie? No cóż, jak mam Tobie odpowiadać jeżeli nie zdajesz sobie sprawy ze jesteś na stronce ze śmiesznymi obrazkami i opowiastkami.
@Nikic21: Zyje z komputerow, ale cebula we mnie silna i jak jest okazja to nie moge przejsc obojetnie.

A tak naprawde to poprostu to lubie.

Zeby zarobic 10kilo w mojej robocie to musze sie troche narobic. Na autach zrobisz to w dzien jak masz szczescie.
@JokerBonifacy: jestem jakoś od 2009-2010 roku chyba i bardzo dobrze się orientuje gdzie jestem.

Jesteś na wykopie od roku i dwóch miesięcy i nadal się nie zorientowałeś, że to nie jest forum poetyckie? No cóż, jak mam Tobie odpowiadać jeżeli nie zdajesz sobie sprawy ze jesteś na stronce ze śmiesznymi obrazkami i opowiastkami.

Jeśli na prawde tak myślisz, to moim zdaniem jesteś wykopowym socjopatą.