Wpis z mikrobloga

Kupilem we wtorek auto. Wyszlo ogloszenie. Cena dobra. Foty niechlujnie zrobione. MIalem niedaleko to pojechalem. Za ~8 tysiecy wyjsciowo i jeszcze 1,5k dalo sie urwac. Wczoraj rano wymyte, zrobione dobre foty i poszl na ogloszenie.
Dzwoni ten, ktory mi sprzedal i od razu z morda. Ze co ja sobie wyobraza,ze wczoraj kupilem, ze cena o 3,5 tysiaca wyzsza i ze go okradlem i on tego tak nie zostawi!11 !!one Mam mu przelac jeszcze "tysionc" albo sprawa trafia do prokuratury.

Najkultralniej jak tylko moglem wyjasnilem mu,zeby sie pałował. Auto jest moja wlasnoscia i moge z nim robic co mu sie podoba.

- Taaaaak? TaAAAaak?! Ja wlasnie podarlem umowe! I co teraz?!

kurtyna. ( )

#kupautozmikro #januszebiznesu #bekazpodludzi #januszeprawa
  • 57
@troublee: @Norskee: @czokon: @frode: @Pol753:

Tak uściślając (pewnie @bigger: wie o czym mowa) - jeżeli sprzedacie samochód przed upływem 6 miesięcy, a sprzedacie go po cenie wyższej niż kupiliście to musicie uwzględnić to w rozliczeniu podatkowym. Cytując stronę:

Warto wiedzieć

1. Obowiązek rozliczenia sprzedaży samochodu mają osoby, które auto posiadały do pół roku (liczone od końca miesiąca, w którym kierowca kupił pojazd).

2. Sprzedaż samochodu
@bigger: masakra, zabolało go to ze nie umie handlować xD pisz proszę za ile na koniec sprzedałeś to auto i ile zrobiłeś na tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak z czystej ciekawości :-)
Edit i na koniec wyślij Januszowi link do tego wpisu xD