Wpis z mikrobloga


Mirki potrzebuje waszych opinii. Jakiś czas temu odgrażałem się, że piszę książkę. Można uznać, ze skończyłem.Książka traktuje o mordowaniu polityków i urzędników państwowych.

Z wydawnictw dostaję głosy typu: Fajne, ciekawe, ale to podręcznik terrorysty i nawoływanie do mordu. Jak pierwszy tom ktoś wyda, to my chętnie wydamy drugi. Podoba im się itp, ale warunki współpracy proponują żenujące. Stąd ankieta.

Generalnie mam taki plan, żeby wrzucić pół książki za darmo. Jak się komuś spodoba niech kupi drugie pół. I tu pojawia się pytanie.

Wołam tych z którymi dwa lata temu pisałem w komentarzach. @shadowsof2: @Lysyn: @Mamut: @jaskiniowe_zgliszcza: @Emigrujmy: @megamas: @AlmostDivine: @lukaslm: @NoOne3:

Zawołałbym pulsujących zalinkowany komentarz, ale jak zauważył @slava nie wiem kto plusuje na głównej.

Książka ma 527 stron.
O tym, że kilkanaście osób czytało manuskrypt i każda jedna mówi dobre, rozpisywać się nie będę, bo i po co.
#ankieta #ksiazki #ebook
Danjou - ! Jestem 7 z "siedmiu wspaniałych". Napisałem książkę o mordowaniu polityków...

źródło: comment_Bof4MsfYgG4t4BVWsH2dzB0Q6DR3vP0Z.jpg

Pobierz

Ile zapłaciłabyś/zapłaciłbyś za ebooka ?

  • Zaciągnę za darmo z sieci. 59.2% (411)
  • Dam 12 pln niech autor ma na piwo. 20.2% (140)
  • Dam 15 bo tyle to powinno kosztować. 15.4% (107)
  • Daw więcej 5.2% (36)

Oddanych głosów: 694

  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Danjou: Dzięki za przypomnienie. Niestety, po ostatnich dwóch latach mam już w głębokim poważaniu polską politykę i nasłałbym seryjnego samobójcę na 3/4 rządu od ostatnich wyborów.
Nie dziw się, że wydawnictwa nie chcą puszczać twojej książki. Nie masz reputacji, pleców i poruszasz bardzo niebezpieczny temat. Może rozważ wydanie książki za granicą, ale tutaj wrzuć ją do dystrybucji. Albo najlepiej wydać ją tylko za granicą, a w Polsce niech się pojawi
  • Odpowiedz
@Mamut: Tylko na 3/4? I tylko rządu? Myślę, póki co nad ogarnięciem innego modelu dystrybucji. Chyba tylko dla naprawdę zawziętych będzie dostępne papierowe wydanie. Chcesz pierwsze 35 stron? Jak tak to mail na PW.

A jak ktoś się dopieprzy, to będę umiał zrobić wokół tego szum.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@olewales: wiesz konsultowałen się między innymi z saperem ludźmi z jednostek AT i specjalistami innych specjalności. Ale są głosy że to podręcznik i pewne rzeczy są opisane zbyt dokładnie.
@LegionPL: jeszcze nie wiem o czym mówisz.
  • Odpowiedz
@LegionPL: Nie. Zdecydowanie nie. Choć prozę autora znam i lubię. Taka książka na kup, przeczytaj, zapomnij bo dzieło lekkie i przyjemne. Wydaje mi się, że to co ja spłodziłem, jest ciut cięższą literaturą.
  • Odpowiedz
jest to jedna z opcji.


@Danjou:

Autor książki "Wolna kultura" wypuścił w obu wersjach, bezpłatna cyfrowa i płatana drukowana... Ludzie również kupowali drukowaną.
Twórca "Marsjanina" bodajże tworzył książkę na jakimś swoim blogu w formie opowidań, potem Hollywood chwyciło się tematu i facet
  • Odpowiedz