Wpis z mikrobloga


Mirki potrzebuje waszych opinii. Jakiś czas temu odgrażałem się, że piszę książkę. Można uznać, ze skończyłem.Książka traktuje o mordowaniu polityków i urzędników państwowych.

Z wydawnictw dostaję głosy typu: Fajne, ciekawe, ale to podręcznik terrorysty i nawoływanie do mordu. Jak pierwszy tom ktoś wyda, to my chętnie wydamy drugi. Podoba im się itp, ale warunki współpracy proponują żenujące. Stąd ankieta.

Generalnie mam taki plan, żeby wrzucić pół książki za darmo. Jak się komuś spodoba niech kupi drugie pół. I tu pojawia się pytanie.

Wołam tych z którymi dwa lata temu pisałem w komentarzach. @shadowsof2: @Lysyn: @Mamut: @jaskiniowe_zgliszcza: @Emigrujmy: @megamas: @AlmostDivine: @lukaslm: @NoOne3:

Zawołałbym pulsujących zalinkowany komentarz, ale jak zauważył @slava nie wiem kto plusuje na głównej.

Książka ma 527 stron.
O tym, że kilkanaście osób czytało manuskrypt i każda jedna mówi dobre, rozpisywać się nie będę, bo i po co.
#ankieta #ksiazki #ebook
Danjou - ! Jestem 7 z "siedmiu wspaniałych". Napisałem książkę o mordowaniu polityków...

źródło: comment_Bof4MsfYgG4t4BVWsH2dzB0Q6DR3vP0Z.jpg

Pobierz

Ile zapłaciłabyś/zapłaciłbyś za ebooka ?

  • Zaciągnę za darmo z sieci. 59.2% (411)
  • Dam 12 pln niech autor ma na piwo. 20.2% (140)
  • Dam 15 bo tyle to powinno kosztować. 15.4% (107)
  • Daw więcej 5.2% (36)

Oddanych głosów: 694

  • 51
@Danjou: weź kredyt i sam wydrukuj i sprzedawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ogólnie drukowanie to najmniejszy koszt, do tego dochodzi dystrybucja, reklama itd. Nie dziwie się, jak zaproponowali Ci 4-5zł od sprzedanej książki ;p
@Wapniak: 2 netto przy cenie książki 30... @1Jurko: Nie podzieliłem książki na rozdziały. A wrzucenie połowy jest imho uczciwe i daje pogląd czego się spodziewać. Choć na końcu i tak wychodzi zupełnie inaczej.
@Danjou: nie potrafię dać za ebooka więcej niż za papier, nawet używaną, sorry ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale to tylko ja i moje paranoje. Myślę, że cena po prostu nie powinna odstraszać. "Książka nie może kosztować więcej niż pół litra wódki, bo człowiek musi mieć jakiś wybór" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@Danjou: zaporowa, nie dopisało mi literek. Trochę drogo jak na nowego autora, zakładając że to Twoja pierwsza książka. Np ja nie kupuje ogólnie książek w postaci papierowej, na ebooka jestem w stanie wydać do 50% ceny tej pierwszej. Rynek ebooków w pl mocno kuleje, głównie przez ceny, które często są takie same jak wersji papierowej. Albo i większe, wliczając promocję i używane książki, ciężko wydać na coś elektronicznego 15zł jak używki