Wpis z mikrobloga

@kubapolice: ja nie wiem co się tam ostatnio zmieniło w @gs24_pl ale od pewnego czasu zamiast wiadomości z regionu to się robi jakiś szczeciński pudelek albo inny fakt. To jest granda. Już pomijam te sensacyjne tytuły mające żerować na najtańszych, płytkich emocjach ale zajmowanie się takimi sprawami to trochę ujma dla każdego szanującego się dziennika. Jutro może przeczytam, że ufo lata nad Szczecinem a w puszczy bukowej grasuje wielka stopa?
@kubapolice: Wiadomo, że lepiej się nie wzorować na marnym dziennikarstwie. Nie. Gs24 do pewnego czasu był jedynym przyzwoitym źródłem jeśli chodzi o dziennikarstwo regionalne. Przyzwoitym tzn. że dało się to jakoś czytać choć szczerze mówiąc do naprawdę dobrego poziomu sporo brakowało. Od pewnego czasu (ok pół roku może więcej) redakcja nie prezentuje nawet średniego poziomu robiąc z dziennika pospolity brukowiec a ten artykuł co wrzuciłeś (lub np wcześniejsze z Macierewiczem i
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Gazeta.pl jest płatna, Kurier ma problemy z szybkością informowania. Radio Szczecin jest szybkie, ale faktem jest, że słucham ich też w aucie ze względu na informacje drogowe na przykład). Kiedyś też korzystałem tylko z GS24, ale zraziła mnie liczba błędów w artykułach i ostatecznie ich poziom.