Wpis z mikrobloga

0. mieszkaj w domu z kilkoma studentami, młodszymi od ciebie
1. miej współlokatora debila, czepia się o wszystko, nawet właściciel mówi, że jest upierdliwy do bólu
2. rób sobie kawkę w kuchni
3. przychodzi on, wyłącza czajnik, wylewa wodę xD wlewa od nowa i wstawia sobie
mawiam: "po co wylewałeś, robiłem sobie kawe?"
"o kurde, chyba nie myślisz, że to specjalnie?"
"czajnik był włączony"
4. "a te naczynia w zlewie, to oczywiście twoje nie są, hehehe?"
5. "nie mów w moją stronę, daj mi spokój"
6. "blablabla za takie groźby pociągnę cie do odpowiedzialności, blablabla zachowujesz się jak 10 letnie dziecko"
7. dzwoni na policję, bo groźby xD
8. przyjeżdzają xD
9. pytają, co się dzieje
10. "nie pozmywał naczyń i mi grozi"
11. "groził mu pan?"
12. "nie"
13. współlokator biedniejszy o 5 stówek
14. siedzę i kisnę w pokoju, z ciepłą kawką w kubku

#bagiety #przypau #noctmieszka #truestory #studbaza
  • 90
@Wiadrodziej: Ten dzieciak bałby się zadzwonić i osobiście pogadać.

Napisałby gównomaila na 5 linijek z jakimś gównodonosem który Halina siedząca po drugiej stronie oznaczyłaby jako SPAM i dopiła poranną kawę, a ten dumny z siebie i swojej postawy wrzuciłby na Wykop screena tego gównodonosa w oczekiwaniu na atencję i plusy licealistów którym imponuje.

Akcja rodem ze szkoły średniej, jak "dla śmiechu XD" #!$%@?ć znajomego do pani w klasie i czekać na
@Noct: Zaprawdę powiadam wam, czasem lepiej więcej zapłacić i mieszkać z mniejszą liczbą ludzi, lub płacić więcej i mieszkać z normalnymi... Niektórzy ludzie to kosmici, a studenty, co to pierwszy raz bez mamusi mieszkają statystycznie są większymi #!$%@?. Nie bójcie się szukać, przeprowadzać, narzekać właścicielowi, bo wszystko da się znieść w standardzie mieszkania, poza złym współlokatorem. W domu ma się odpoczywać, a nie użerać z debilami.