Wpis z mikrobloga

Wcześniej pod tagiem #poznan wrzuciłem zapytanie czy ktoś byłby chętny na rekreacyjne granie w piłkę nożną na Piątkowie. Poziom... a właściwie brak poziomu, amatorka totalna. Jutro przejdę się na Orlika i spytam o dostępne terminy. Wrzucam tutaj ankietę z dniami tygodnia, by sprawdzić, jaka opcja najbardziej by Wam pasowała. Co do godzin, to pewnie wieczorne będą najlepsze. Jeśli jeszcze jest ktoś zainteresowany, to zakładam w tym celu tag #poznanpilkekopie, pod którym wrzucać będę informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam osoby, które wyraziły zainteresowanie w poprzednim wpisie:
@Tobruk: @kibellos: @SamSieZakop: @venomik: @Pavello: @csmrex: @daredevil944: @Zoeys: @BetonowyBrodaczBezAfro: @asdmjs: @wolnomi: @bonixes:

Jaki dzień tygodnia najbardziej Ci odpowiada?

  • Poniedziałek 11.1% (3)
  • Wtorek 7.4% (2)
  • Środa 7.4% (2)
  • Czwartek 11.1% (3)
  • Piątek (sobota? niedziela? daj znać w komentarzu!) 63.0% (17)

Oddanych głosów: 27

  • 17
@vaxx: A grubego na bramę nie potrzeba? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak tak, to się zgłaszam. I pewnie @Kalib93 też będzie chętny (o ile mu dupa do piwnicy nie przyrośnie). Z tym że w tym tygodniu Pyrkon jest, więc od środy do poniedziałku mnie nie ma, ale przyszły tydzień jak najbardziej wpadnę.
@vaxx: dzięki za info, tag już w obserwowanych, ja mogę pograć bardzo nieregularnie przez robotę, dużo mnie nie ma. Ankiet nie widać w aplikacjach, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)