Wpis z mikrobloga

Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. Bo mam babkę od matmy, jest jaka jest bo ciśnie, ale da się przyzwyczaić, no i bynajmniej nawet największych głąbów nauczy. Jedna laska nie wytrzymała psychicznie i nasłała uwagę na szkole, babka na zwolnieniu lekarskim, mogą ją ze szkoły wywalić, najgorsze jest to że jej mąż jest dyrektorem, uczy fizyki i w ogóle mega w porządku gościu, a ja jestem w 3 klasie, i też nie chciałbym żeby ją wywalali, bo ktoś se nie daje rady, bez niej szkoła już nie będzie taka sama... #inba #szkola #techbaza #tvn #uwaga i wołam #faktytvn może się wypowiedzą @FaktyTVN
Pobierz maximus481 - Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. B...
źródło: comment_inWKJAsMy8JsJtwHGo494EfR4EebONoc.jpg
  • 178
@maximus481: Ciekawe jak sobie będzie radzić z matematyką jak dostaniecie nową nauczycielkę i też bedzie wymagająca xD
Miałam w technikum nauczycielkę ktora byla jębnieta, czasami przychodziła nawiana do pracy, wstawiała za byle co jedynki ale tez byla wymagajaca a nigdy nikomu nie przyszlo do głowy żeby ją #!$%@? gdziekolwiek.

No ale tak sie konczy bezstresowe wychowanie.
Nauczyciel ma w sposób zrozumiały przekazać widzę swoim uczniom, a nie ich #!$%@? nękać, stresować i wykańczać psychicznie. Jeśli ty lubisz być gnojony to jest twoja sprawa, ale nie zmuszaj do tego innych.


@Salieri_: Gdybym mógł dałbym 1000 plusów

@maximus481: Często słyszałeś pewnie od różnych idiotów 'hurr jak pójdziesz na studia to dopiero zobaczysz matura to jest #!$%@?!' ja też w sumie to powiem ale trochę w innym kontekście

w